چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶

با تشدید بیماری؛

«آتیلا پسیانی» در فرانسه بستری شد

آتیلا پسیانی

سینماپرس: مجید پوراحمدی مشاور وزیر فرهنگ و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، ضمن کسب اطلاع از بستری شدن آتیلا پسیانی هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون در فرانسه، از هماهنگی با رایزن فرهنگی ایران در این کشور به‌منظور پیگیری و عیادت از این هنرمند خبر داد.

به گزارش سینماپرس، مجید پوراحمدی مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر، بلافاصله پس از کسب اطلاع از بستری شدن آتیلا پسیانی هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون کشور، در بیمارستانی در فرانسه، در تماس تلفنی با ستاره پسیانی فرزند وی، ضمن اطلاع از آخرین وضعیت جسمانی او، پیگیر روند درمانی این هنرمند نامدار کشور شد.

مجید پوراحمدی به نمایندگی از محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تماس تلفنی با دختر آتیلا پسیانی، ضمن تأکید وی برای حمایت همه جانبه از این هنرمند کشور، درباره ادامه روند درمان این هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون گفتگو کرد.

رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر در ادامه از هماهنگی با رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در فرانسه برای پیگیری و عیادت از این هنرمند نامدار کشور اشاره و تصریح کرد: صندوق اعتباری هنر تا بهبودی کامل این هنرمند عزیز کشور در کنار و همراه ایشان خواهد ماند.

پوراحمدی در عین حال با اشاره به اینکه آقای پسیانی از اعضای صندوق اعتباری هنر و تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی است، تصریح کرد: صندوق اعتباری هنر نیز با توجه به تأکید وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، از ظرفیت و امکانات خود برای حمایت و همراهی همه جانبه برای بهبودی هنرمند عزیز کشور آتیلا پسیانی استفاده خواهد کرد.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در ادامه همچنین توجه ویژه به سلامتی جسم و جان، بهبودی وضعیت درمانی تمامی اعضا به خصوص پیشکسوتان و نامداران عرصه فرهنگ و هنر را از مهم‌ترین وظایف ذاتی و رسالت خطیر این صندوق برشمرد که با جدیت دنبال می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.