چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۶

جیغ بنفش «امانپور» از ایستادگی «رئیس جمهور ایران» بر اصول و ارزش‌ها؛

«آیت الله رئیسی» در اقدامی قابل تقدیر، مصاحبه خود با گزارش‌گر بی‌حجاب «سی.ان.ان» را لغو کرد

کریستین امانپور

سینماپرس: کریستین امان‌پور، که به مواضع ضد ایرانی و اسلامی در طی سی سال گذشته مشهور است و همین اقدامات رسانه‌ای او را به جایگاه گزارشگر ارشد شبکه خبری «سی‌ان‌ان» رسانده؛ صبح روز پنجشنبه در رشته توییتی نوشت مصاحبه او با ابراهیم رئیسی به دلیل خودداری‌اش از داشتن روسری لغو شده است.

به گزارش سینماپرس، علی نادری مدیرعامل خبرگزاری ایرنا که در نیویورک به سر می برد در توئیتی نوشت:‌ «خانم امانپور از شبکه cnn قصد مصاحبه با رئیس‌جمهور را داشت اما به علت نپذیرفتن پروتکل که تعیین آن منطقاً حق میزبان است، موفق به انجام این کار نشد.»

این در حالی است که امانپور، در رشته توییت خود مدعی شده است که بعد از ۸ ساعت چینش دکور و نور، خبری از رئیس جمهور ایران نمی‌شود. بعد از ۴۰ دقیقه از زمانی که مصاحبه باید شروع می‌شد، نماینده‌ای از سوی رئیسی وارد می‌شود و می‌گوید که به دلیل اینکه در ماه‌های حرام محرم و صفر هستیم باید روسری سر کنید. امان‌پور هم می‌گوید اینجا نیویورک است و قانونی برای سر کردن روسری وجود ندارد. امان‌پور به نماینده رئیسی می‌گوید که هیچ‌کدام از روسای جمهور قبلی هم در مصاحبه‌های خارج از کشور از او درخواست سرکردن حجاب نکرده‌اند.

«رئیسی» مصاحبه خود با گزارش‌گر بی‌حجاب «سی.ان.ان» را لغو کرد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.