شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۴

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛

نیاوران میزبان «روایتی از هنر و دفاع» می‌شود

هفته دفاع مقدس

سینماپرس: یازدهمین نشست از سلسله نشست های نیاوران، همزمان با هفته دفاع مقدس و با عنوان «روایتی از هنر و دفاع» در مجموعه نیاوران برگزار می شود.

به گزارش سینماپرس، نشست «روایتی از هنر و دفاع» با سخنرانی مینو خانی مدرس دانشگاه و پژوهشگر حوزه هنر دفاع مقدس، محمدحسین حیدری مدیر انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و عکاس پیشکسوت جنگ تحمیلی و محسن سلیمانی مدرس دانشگاه، معمار خط و طراح گرافیک، دوشنبه (سوم مهرماه) از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن کنفرانس این مجموعه برگزار می‌شود و شرکت عموم علاقه‌مندان در آن آزاد است.

همچنین همزمان با این نشست نمایشگاه «پوسترهای دفاع مقدس» از آرشیو انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح، نمایشگاه عکس «یک ملت، یک حماسه» با مضمون جنگ از نگاه محمدحسین حیدری و نمایشگاه «عکس جنگ» از آرشیو موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا می‌شود.

بازدید کارکنان مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در طول هفته یاد شده برنامه‌ای است که این مجموعه با هدف آشنایی کارمندان و موزه داران با دیگر موزه های کشور و تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تدارک دیده است.

این برنامه‌ها با همکاری مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، انجمن عکاسان انقلاب و انجمن هنرهای تجسمی روایت فتح برگزار می‌شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.