چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۹

با پخش از شبکه تهران؛

«شهباز» دوباره به تلویزیون بازمی‌گردد

سریال شهباز

سینماپرس: سریال پلیسی ـ معمایی «شهباز» به کارگردانی حمیدرضا لوافی از فردا شب از شبکه تهران پخش می‌شود.

به گزارش سینماپرس، «شهباز» به تهیه‌کنندگی امیرحسین آشتیانی‌پور و مهدی علی نقی‌پور از فردا شب جایگزین سریال «مخمصه» می‌شود.

این سریال روایت زندگی دختری به نام نجوا دانشجوی نخبه در حوزه برنامه‌نویسی رایانه است که به دلیل کنجکاوی و دانش فوق‌العاده خود ارتباطات گسترده‌ای در فضای وب پیدا کرده و معتقد است مرگ دوست صمیمی‌اش که به تازگی در یک سانحه از دنیا رفته، تصادف نبوده و ارتباط مستقیمی‌با یک شبکه مخفی خرابکارانه اینترنتی به نام ارغوان دارد.

نجوا به دنبال پیدا کردن مدارکی علیه شبکه ارغوان در فضای دارک وب شروع به برقراری ارتباط می‌کند. از سوی دیگر گروهی از نیروهای امنیت سایبری با رهبری مامور زبده‌ای به نام حسام در ماموریتی به اسم شهباز سال‌هاست به دنبال کشف هویت گرداننده اصلی شبکه ارغوان هستند.

نویسندگی این مجموعه تلویزیونی را مینا خدیوی برعهده داشته و آرش مجیدی، علیرضا آرا، رضا داودنژاد، میلاد میرزایی، مهدخت مولایی، نیما نادری، فاطیما بهارمست، غزال نظر، سیروس همتی، پاوان افسر، مهسا باقری، مریم سرمدی، رحمان باقریان، سیامک اشعریون، ابتسام بغلانی، فیلیپ ساپرکین، یوفی تیان و... در این سریال ایفای نقش کرده اند.

سریال «شهباز» از فردا پنجشنبه، ۲۴ آبان هرشب ساعت ۱۹ از شبکه تهران پخش می‌شود و بازپخش آن ساعت ۲۳ خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.