شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۱

در اوج زمان «نسل کُشی صهیونیست‌ها در غزه»؛

سنگ تمام «سازمان سینمایی ایران» برای رونق بخشیدن به جشنواره پُرزرق و برق «عربستان»!

کشتار مردم فلسطین

سینماپرس: سومین جشنواره بین‌المللی فیلم دریای سرخ عربستان در حالی فهرست آثار حاضر در این رویداد سینمایی را تکمیل کرد که حضور پرتعداد آثار ایرانی و در جهت رونق بخشیدن به این جشنواره می‌تواند به نوعی همراهی با جریان عربی-صهیونیستی تلقی شود. جریانی که به دنبال کم اهمیت نشان دادن و ایجاد بی‌تفاوتی نسبت به نسل کُشی صهیونیست‌ها در غزه می‌باشد.

به گزارش سینماپرس، جشنواره فیلم دریای سرخ عربستان امسال از تاریخ ۳۰ نوامبر تا ۹ دسامبر (۹ تا ۱۸ آذر) برگزار میشود و میزبان نمایش چند فیلم کوتاه و بلند و یک سریال ایرانی خواهد بود.
طبق اعلام پیشین فیلم سینمایی «رکسانا» ساخته جدید پرویز شهبازی نماینده سینمای ایران در بخش مسابقه اصلی این رویداد سینمایی است و «تایتانیک، نسخه مناسب خانواده های ایرانی» ساخته فرنوش صمدی و «چمدان» ساخته سامان حسین پور و آکو زند کریمی در بخش مسابقه فیلم های کوتاه حضور خواهد داشت.
همچنین فیلم سینمایی «کاپیتان» ساخته محمد حمزه ای و انیمیشن «سه بزغاله کونگپو» ساخته فرزاد دالوند و کیانوش دالوند محصول مشترک ایران و چین در بخش خانواده و کودکان و سریال «آکتور» به کارگردانی نیما جاویدی هم در بخش سریال‌های این رویداد سینمایی به نمایش گذاشته می‌شوند.
همچنین فیلم «آخرین برف» به کارگرانی امیرحسین عسگری نیز در بخش فیلم‌های محبوب جشنواره دریای سرخ به روی پرده خواهد رفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.