شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۵

آمار هفتگی فروش و تماشاگران تئاترهای دولتی منتشر شد؛

«جادوگر شهر از» ۱۰۰ میلیون فروخت/«این دنیا یه کنسرت به من بدهکاره» پس از کسب ۶۵۰ میلیون تومان از تئاترشهر رفتنی شد

تیاتر تیاتر

سینماپرس: آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۱۷ آذر سال ۱۴۰۲ مشخص شد.

به گزارش سینماپرس، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌ تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه، کارگاه نمایش و کافه‌تریای اصلی و چهارسو مجموعه تئاتر شهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۱۷ آذر ‌۱۴۰۲ اعلام شد.

تئاتر شهر

نمایش «فردریک» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی که از روز ۷ آذر در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۲۰۰ و ۱۰۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده است، با مجموع ۱۰ اجرا و میزبانی از ۳ هزار و ۴۳ مخاطب (با احتساب بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) توانست به فروش ۴۵۸ میلیون و ۸۹۶ هزارتومانی دست پیدا کند.

نمایش «این دنیا یه کنسرت به من بدهکاره» به کارگردانی سهند خیرآبادی که اجرای خود را از ۹ آبان در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۸۰ هزار تومان آغاز کرده است، با مجموع ۳۲ اجرا و جلب ۴ هزار و ۹۷ تماشاگر، توانسته به فروش معادل ۶۵۲ میلیون و ۷۵۲ هزارتومانی دست پیدا کند.

نمایش «وداد شکافه‌زن» به کارگردانی علیرضا دهقانی نیز که اجرای خود را از روز ۸ آذر در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان آغاز کرده است، با ۹ اجرا توانسته ۳۱۵ تماشاگر را به سالن اجرا جلب کند و به فروشی معادل ۲۴ میلیون و ۱۶۷ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «دور» به کارگردانی وحید نفر نیز که اجرای خود را از روز ۷ آذر در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان آغاز کرده است، با ۱۰ اجرا توانست ۷۴۹ تماشاگر را به سالن اجرا جلب کند و به فروشی معادل ۷۱ میلیون و ۶۴۳ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «شنگرف» به کارگردانی علی یداللهی نیز که از روز یکشنبه ۱۲ آذر در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده است، ‌ با مجموع ۶ اجرا، توانست ۱۳۳ تماشاگر جلب کند و به فروش معادل ۹ میلیون و ۴۸ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «وِرا نام تهمینه سهراب کرد» به کارگردانی حسین تفنگدار که از روز سه‌شنبه ۷ آذر در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده است، ‌ با مجموع ۱۰ اجرا، توانست ۳۹۳ تماشاگر جلب کند و به فروش معادل ۳۴ میلیون و ۶۱۹ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «سالومه» به کارگردانی بابک پرهام نیز که از روز ۷ آذر در کارگاه نمایش با ظرفیت صندلی ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۸۰ هزارتومان روی صحنه رفت، با ۱۰ اجرا توانست ۲۵۶ تماشاگر را به سالن بکشاند و به فروش ۱۵ میلیون و ۵۲۰ هزارتومانی هم برسد.

نمایش «یک ملاقات ساده» به کارگردانی جواد تولمی نیز که از روز ۲۱ آبان در کافه‌تریای اصلی باقیمت بلیت ۵۰ هزارتومان روی صحنه رفته است، با ۲۲ اجرا توانست ۴۸۴ تماشاگر جذب کند و به فروش ۲۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «من نوید نیستم!» به کارگردانی سیدعلی خوشرو نیز که از روز ۲۶ آبان در کافه‌تریای چهارسو باقیمت بلیت ۵۰ هزارتومان روی صحنه رفته است، با ۱۷ اجرا توانست ۴۸۴ تماشاگر جذب کند و به فروش ۲۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان دست پیدا کند.

تماشاخانه سنگلج

نمایش «مجلس آخر» به کارگردانی علی برجی که این روزها در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است تا ۱۷ آذر میزبان ۲۵۹ تماشاگر بوده است.

این نمایش که از ۸ آذر اجرای خود را آغاز کرده، طی ۹ اجرایی که پشت سر گذاشته است ۲۵۹ تماشاگر داشته و فروش نمایش (با احتساب بلیت‌های تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) مبلغ ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار و ۴۰۰ تومان ثبت‌شده است.

این نمایش تا ۱۷ آذر در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است.

تالار هنر

تالار هنر سالن تخصصی نمایش کودک و نوجوان، آذر را با اجرای ۲ نمایش «دونه برف آرزو» به کارگردانی ماندانا عبقری و «جادوگر شهر از» به کارگردانی مهدی قلعه آغاز کرد. این ۲ نمایش در مجموع، طی ۱۳ اجرایی که پشت‌سر گذاشته‌اند، میزبان ۲۱۱۳ تماشاگر بوده‌اند.

نمایش «دونه برف آرزو» تا ۱۷ آذر ۹۳۱ تماشاگر داشته و فروش این نمایش (با احتساب بلیت‌های تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) مبلغ ۶۵ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۳۷۵ تومان ثبت‌شده است.

نمایش «جادوگر شهر از» نیز تا ۱۷ آذر میزبان ۱۱۸۲ تماشاگر بوده است و فروش این نمایش (با احتساب بلیت‌های تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) مبلغ ۱۰۲ میلیون و ۸۴۰ هزار و ۴۱۰ تومان ثبت‌شده است.

این ۲ نمایش تا اول دی‌ ۱۴۰۲ به اجرای خود در تالار هنر ادامه می‌دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.