یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۴

«وزیر ارشاد» به جمع راه‌پیمایان ۲۲بهمن پیوست؛

اسماعیلی: امیدوار هستیم این حضور باشکوه زمینه برگزاری باشکوه انتخابات یازدهم اسفند را فراهم کند

محمد مهدی اسماعیلی

سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی گفت: حضور مردم پرشورتر از سالیان قبل است.

به گزارش سینماپرس، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مراسم راه پیمایی ۲۲ بهمن، به جمعیت مردم در راه‌پیمایان تهران در خیابان آزادی پیوست.

محمدمهدی اسماعیلی با بیان این مطلب، در جمع خبرنگاران افزود: آغاز چهل و ششمین بهار انقلاب اسلامی را خدمت مردم ایران تبریک عرض می‌کنم. حضور باشکوه امروز مردم مثل هر سال، مجالی برای ابراز وفاداری تاریخی مردم به آرمان های انقلاب اسلامی، امام و رهبر معظم انقلاب است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: امسال هم برخلاف همه تبلیغات منفی دشمنان انقلاب اسلامی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پرشورتر از سالیان قبل است و ملت ایران در همه نقاط کشور به صحنه آمدند و ان شاءالله حماسه ای بزرگ خلق خواهند کرد و امروز هم به روزی تاریخی تبدیل خواهد شد.

وی افزود: امیدوار هستیم این حضور باشکوه زمینه برگزاری باشکوه انتخابات یازدهم اسفند را فراهم کند.

وزیر ارشاد در راهپیمایی ۲۲ بهمن: حضور مردم پرشورتر از سالیان قبل است


به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اسماعیلی با اشاره به تحولات غزه تصریح کرد: نهضت مردم ایران در طول بیش از شصت سالی که از آغاز آن می گذرد، علاوه بر آرمان های بزرگی که برای رهایی مردم داشت، شعارهای مهمی از جمله مبارزه با صهیونیسم و دفاع از حق مردم فلسطین نیز داشته است.

وی با بیان اینکه این شعار و آرمان در این ۶۰ سال بدون هیچ تغییر و نقطه ضعفی حرکت کرده است، افزود: این راهپیمایی ان شاءالله برای مردم غزه پیروزی و نصرت بزرگتر را به ارمغان خواهد آورد.

مراسم چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ۹ صبح روز یکشنبه -۲۲ بهمن- با راهپیمایی عمومی و برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی هنری در مسیرهای اصلی و خیابان‌های مختلف نقاط مختلف کشور برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.