یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۲

با نصویب شورای صنفی نمایش؛

«مست عشق» با «سال گربه» به گیشه سینما می‌آیند

فیلم سینمایی «مست عشق»

سینماپرس: طبق مصوبه شورای صنفی نمایش، دو فیلم «سال گربه» و «مست عشق» به عنوان سرگروه، از ۲۲ و ۲۹ فروردین‌ماه به اکران سینماها اضافه می‌شوند.

به گزارش سینماپرس، اولین جلسه شورای صنفی نمایش در سال ۱۴۰۳‌ در سازمان سینمایی برگزار شد. این شورا بعد از بررسی درخواست‌ها و موارد مطرح شده، قرارداد دو فیلم سینمایی سال گربه به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده و تهیه‌کنندگی سعید خانی با پخش خانه فیلم و به سرگروهی پردیس سینمایی مگامال و فیلم سینمایی مست عشق به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی مهران برومند با پخش فیلمیران و به سرگروهی پردیس سینمایی ایران‌مال را ثبت کرد.

همچنین مقرر شد اکران فیلم سینمایی سال گربه از ۲۲ فروردین و اکران فیلم مست عشق از ۲۹ فروردین در سینماهای سراسر کشور آغاز شود.

فیلم سینمایی سال گربه سال گذشته به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده و تهیه‌کنندگی سعید خانی تولید شده و بهرام افشاری، سارا بهرامی، هومن برق‌نورد، شبنم قربانی، نوشین تبریزی و رضا رشیدپور در آن ایفای نقش کرده‌اند. مست عشق نیز چند سال قبل به صورت مشترک با ترکیه تولید شده، فیلمی به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی مهران برومند است.

مست عشق روایتی از زندگی مولانا و شمس تبریزی با بازی پارسا پیروزفر و شهاب حسینی است و در کنار بازیگران ایرانی مانند حسام منظور، جمعی از بازیگران مطرح ترکیه از جمله هانده ارچل در نقش کیمیا خاتون حضور دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.