سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۳

همزمان با تعطیلات تابستانه؛

پویش نوجوانانه «هیس، هیچی نیس!» فعالیت خود را آغاز کرد

سریال «هیس، هیچی نیس!»

سینماپرس: سریال «هیس، هیچی نیس!» به کارگردانی حسین حقانی پویش نوجوانانه خود را آغاز کرد.

به گزارش سینماپرس، سریال «هیس، هیچی نیس!» که مدتی است پخش آن از شبکه‌های دو و امید آغاز شده است، همزمان با تعطیلات تابستانه پویش نوجوانانه خود را آغاز کرد. این پویش در حال حاضر با همراهی اپلیکیشن شاد در بخش رویدادهای ویژه در دسترس قرار گرفته است.

بدین منظور علاقمندان می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن «شاد» و بخش رویدادها، وارد پویش و کانال مسابقه به آدرس hiss@ شده و با تماشای سریال «هیس، هیچی نیس!» به سوالات هر قسمت پاسخ دهند.

همچنین علاقمندان در بخش‌های دیگری از این پویش می‌توانند خودشان سوال طراحی کرده و در مسابقه لب‌آهنگ تیتراژ شرکت کنند تا با دریافت جوایز نقدی و غیرنقدی جزو برندگان مسابقه باشند.

این پویش با شعار «چیزایی هست که خیلیا نمیخوان تو بدونی» آغاز به کار کرده است و در ابتدای شروع بیش از ۱۲ هزار نفر از نوجوانان و دانش آموزان در آن ثبت نام کرده اند.

«هیس، هیچی نیس!» که با اقتباسی از مجموعه کتاب «سرگذشت استعمار» ساخته شده است شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت ۱۸ از شبکه دو سیما و چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۲۱ از شبکه امید پخش می‌شود و بازیگران آن استعداها و حرفه ای‌های تئاتر شهرهای مختلف کشور هستند.

سریال فانتزی تاریخی «هیس، هیچی نیس!» به کارگردانی حسین حقانی و تهیه کنندگی حمیدرضا عطارد نخستین محصول مرکز تولیدات نوجوان سوره است که توسط سازمان سینمایی سوره برای مخاطب نوجوان تولید شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.