یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۰

با آغاز پخش «جواهری در قصر» از شبکه تماشا؛

«یانگوم کره‌ای» در صدا و سیما می‌ماند

یانگوم

سینماپرس: دو سریال «لوپن» و «جواهری در قصر» از شبکه تماشا پخش خواهند شد.

به گزارش سینماپرس، سریال «جواهری در قصر» این روزها از شبکه تماشا پخش می‌شود. این سریال که در ایران با نام یانگوم نیز شناخته می‌شود، براساس ماجرای واقعی زنی ساخته شده که اولین و احتمالاً تنها زنی است که نامش در تاریخ به‌عنوان پزشک خصوصی پادشاه ثبت شده‌است.

ماجرا در زمان سلسله جوسون می‌گذرد زمانی که جامعه مشخصاً سیستم طبقاتی دارد و سنت‌های مردسالارانه بر آن حکمفرماست. این دوره از تاریخ هر چند از نظر اقتصادی در وضعیت مساعدی به سر می‌برد، اما به دلیل درگیری‌های داخلی بر سر قدرت میان خانواده سلطنتی و دولت از ثبات سیاسی برخوردار نیست.

سریال «جواهری در قصر» » هر شب ساعت ۲۰:۳۰ پخش و در ساعات ۰۰:۳۰ بامداد و ۶:۳۰ و ۱۲:۳۰ هم از شبکه تماشا بازپخش می‌شود.

سه فصل سریال «لوپن»، روی آنتن شبکه تماشا می‌رود، این سریال در ژانر اکشن-جنایی و درام و محصول سال ۲۰۲۱ کشور فرانسه است.

داستان این سریال که برگرفته از داستان معروف «آرسن لوپین» است، روایت‌گر زندگی سارق جوانی به اسم «آسان دیوپ» که تصمیم می‌گیرد به تلافی بلایی که خانواده‌ای ثروتمند بر سر پدرش آوردند، از آن‌ها انتقام بگیرد.

در این سریال عمر سی، وینسنت لاندز، آنتوان گای، کلوتیلد هزم و لودویین سگنیر به هنرمندی پرداخته‌اند. بینندگان تماشا می‌توانند این سریال را هر شب ساعت ۲۲:۳۰ در ساعات ۱۵:۳۰.۱۰:۳۰.۳:۳۰ در باکس‌های بازپخش مشاهده کنند.

البته در باکس‌های دیگر سریال رخنه ساعت ۱۱:۳۰؛ سریال «آن شرلی» ساعت ۱۸:۳۰؛ سریال «خانه پوشالی» ساعت ۱۹:۳۰؛ «کمپانی» ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه تماشا می‌روند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.