یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۱

در مصاحبه با سینماپرس مطرح شد

ادامه «مهمونی کامی» در «مادر قلب اتمی»/ سیدزاده برای دومین فیلم «علی احمدزاده» درخواست پروانه نمایش داد

سید امیر سیدزاده

سینماپرس: سید امیر سید زاده تهیه کننده سینما صبح امروز از تقاضای پروانه نمایش فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» و به روز شدن موافقت اصولی برای اکران فیلم جدید برزو نیک نژاد در عید ۹۴ با خبرنگار سینماپرس سخن گفت.

وی در این گفتگو گفت: فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» به کارگردانی علی احمد زاده مراحل فنی خود را طی کرده است و به تازگی تقاضای در خواست پروانه نمایش آن را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داده ایم.   

سید زاده در ادامه افزود: به محض صدور پروانه نمایش این فیلم سینمایی، بنا داریم آن را در تابستان سال ۹۴ که مصادف با ماه ایام ماه مبارک رمضان است به اکران عمومی درآوریم.

  بنابراین گزارش، داستان فیلم احمدزاده در یک شب تا صبح اتفاق می افتد که تماما در خیابان‌های تهران جلوی دوربین رفته است. فیلم با مهمونی کامی آغاز می‌شود که قصد دارد ایران را برای همیشه به مقصد تونس ترک کند. این دومین فیلم بلند علی احمدزاده بعد از «مهمونی کامی» است که هنوز موفق به دریافت مجوز برای نمایش عمومی نشده است.

بنابراین گزارش، ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، مهرداد صدیقیان، احسان امانی، رضا بهبودی و محمد رضا گلزار در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

سید زاده ادامه داد: زمان مدیریت آقای محمد احسانی موافقت اصولی برای اکران فیلم سینمایی  «ناخواسته» ساخته برزو نیک نژاد را برای اکران نوروز سال ۹۴ دریافت کردیم و قرار است به زودی با آمدن حبیب ایل بیگی در این سمت این موافقت اصولی به روز شود تا همزمان با ایام فاطمیه این فیلم به اکران عمومی درآید.

به گفته این تهیه کننده سینما،   پخش فیلم سینمایی «ناخواسته» بر عهده شرکت مولود رسانه به مدیریت حبیب اسماعیلی است.

مهتاب کرامتی، مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، مهدی فقیه، محمد سیدزاده، و همچنین ستاره اسکندری، فرهاد قائمیان و همایون ارشادی بازیگران این فیلم هستند.

تهیه کننده «سه و نیم» در پایان این گفتگو یادآور شد: برای دو فیلم سینمایی نیز در خواست پروانه ساخت داده ایم که یکی از آن ها را قرار است شهره لرستانی در اسفند ماه بسازد.

وی در پایان این گفتگو در مورد فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» ساخته سامان سالور نیز گفت: برای این فیلم هم جلسات متعددی با وزارت  ارشاد داشته ایم و امیدواریم بتوانیم بعد از صدور مجوز نمایش این فیلم آن را در گروه هنر و تجربه به نمایش عمومی درآوریم.

فیلم های «خانوم» ساخته تینا پاکروان، «سه ونیم» ساخته نقی نعمتی، «زندگی جای دیگریست» ساخته منوچهر هادی و «آمین خواهیم خواهیم گفت» ساخته سامان سالور و ... در کارنامه تهیه کنندگی سید امیر سید زاده به ثبت رسیده است.   

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.