شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲

ساخت یک فیلم سینمایی درباره «حاج قاسم سلیمانی»

سردار قاسم سلیمانی*

تسنیم: سید سعید حسن‌پور، کارگردان و مستندساز از تولید فیلم سینمایی «سردار» با محوریت عملیات‌های بین‌المللی سپاه قدس و با هدف به تصویر کشیدن فتح بیت‌المقدس توسط نیروهای محور مقاومت و سرداران ایرانی به خصوص «سردار حاج قاسم سلیمانی» خبر داد.

سید سعید حسن‌پور، کارگردان و مستندساز در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم از تولید فیلم سینمایی «سردار» با محوریت عملیات‌های بین‌المللی سپاه قدس و با هدف به تصویر کشیدن فتح بیت‌المقدس توسط نیروهای محور مقاومت و سرداران ایرانی به خصوص «سردار حاج قاسم سلیمانی» خبر داد و گفت: مراحل پیش تولید این فیلم آغاز شده است. «سردار» فیلمی راهبردی و استراتژیک است که نابودی رژیم صهیونیستی و داعش را به تصویر می‌کشد.

وی افزود: حسن عباسی، جمال شورجه، ابوالقاسم طالبی، نادر طالب‌زاده و شهریار زر‌شناس اعضای شورای تولید این فیلم سینمایی هستند که من را در اولین تجربه کار سینمایی همراهی می‌کنند.

این کارگردان گفت: با توجه به شرایط ویژه کشورهای محور مقاومت، تولید این اثر می‌تواند قدرت نظامی و استراتژیک محور مقاومت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در جنگ نیابتی نشان دهد که سرانجام به فتح بیت‌المقدس و نابودی رژیم صهیونیست می‌انجامد.

حسن‌پور در پایان تاکید کرد: فیلمنامه این اثر توسط شورای نویسندگی تهیه خواهد شد که تمامی افراد این شورا از بر‌ترین نویسندگان کشور خواهند بود. مراحل تولید این فیلم یک سال و نیم به طول خواهد انجامید. نگارش فیلمنامه «سردار» هم اکنون در مرحله تحقیقات و نوشتن سیناپس است.

نظرات

  • هدایت فانی ۱۳۹۴/۰۱/۱۶ - ۲۲:۲۲
    1 0
    زنده باد شیر اسلام سرنا ی ایران

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.