نمایش همه
 • سهیل سلیمی دیروز ۰۸:۵۱

  جشنواره فیلم مقاومت از منظر سینماگران/۱

  سلیمی: جشنواره فیلم مقاومت مهمترین جشنواره سینمایی جمهوری اسلامی ایران است

  سینماپرس: سهیل سلیمی کارگردان سینما در آستانه برگزاری جشنواره فیلم مقاومت در خصوص اهمیت این رویداد سینمایی گفت: اهمیت سینمای انقلاب، دفاع مقدس و مقاومت اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست بی تردید سینمای مقاومت برای کشوری که پرچمدار مقاومت در جهان است به شدت مهم و حائز اهمیت است اما متأسفانه مدیران بالادستی محافظه کار و مدیران میانی فشل و ناکارآمد، سینما و جشنواره فیلم مقاومت را دچار کرختی و رکود کرده اند.

 • محسن محسنی‌نسب دیروز ۰۸:۴۸

  دست خالی مدیریت سینما در سال آخر حیات دولت بنفش/۲

  محسنی نسب: به کار گماردن مدیران بدون سابقه سینمایی در سال های اخیر بزرگترین لطمات را به بدنه سینمای کشور وارد کرد

  سینماپرس: محسن محسنی نسب کارگردان سینما در خصوص دست خالی مدیریت سینما در سال آخر حیات دولت گفت: به کار گماردن مدیران بدون سابقه سینمایی در سال های اخیر بزرگترین لطمات را به بدنه سینمای کشور وارد کرد؛ مدیران سازمان سینمایی بدون داشتن تجربه حضور در سینما بر اساس چه پارامترهایی انتخاب شده اند؟ این ها چطور به خود اجازه می دهند راجع به سینما و سینماگران اظهارنظر کنند؟

 • داریوش ارجمند در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی ۱۳۹۹-۰۶-۲۹ ۱۰:۳۲

  انتظارات از هیأت مدیره جدید خانه سینما/۳

  ارجمند: مدیران خانه سینما باید پاسخگوی سهل انگاری شان در خصوص وضعیت وخیم زندگی سینماگران باشند

  سینماپرس: داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در پی معرفی هیأت مدیره جدید خانه سینما گفت: باید از مدیران خانه سینما سوأل کرد چرا در این ایام کرونایی تدبیر و چاره ای برای رفع گوشه ای از بحران زندگی هنرمندان نداشته اند؟ بی تردید مدیران خانه سینما و سایر دستگاه ها و نهادهای مرتبط با سینما باید پاسخگوی سهل انگاری شان در خصوص وضعیت وخیم زندگی سینماگران باشند.

 • مدیران در سایه ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۲:۵۱

  نگاهی به واقعیات امروز عرصه فرهنگ؛

  مدیریت تخم مرغی و ناله بنفش اهالی سینما

  سینماپرس: مدیریت تخم مرغی در عرصه فرهنگ و بالاخص سینمایی کشور یعنی آنکه متولیان امر ندانند و یا آنکه نخواهند که بدانند! و متوجه شوند که بودجه فرهنگی کشور میراث پدری ایشان نیست که هرجور بخواهند آن را به مصرف برسانند. یعنی آنکه متولیان امر ندانند و یا آنکه نخواهند که بدانند! و متوجه شوند که سینمای ایران، سوای نظر از جماعت سلبریتی درگیر جماعتی به اسم اشباح المدیر است!

 • اطیابی-براری-باکیده-یشایایی-ساداتیان-وحیدزاده-علیخانی-سجادی حسینی-نجفی-لطفی ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۲:۱۱

  سینماگران نظر می دهند؛

  اکران آنلاین تهدیدی برای حیات سینما یا فرصتی برای به روز شدن سینمای ایران؟/ قاطبه سینماگران: فقدان قانون کپی رایت اکران آنلاین را با تهدید جدی مواجه کرده است

  سینماپرس: تعدادی از سینماگران با توجه به گسترش ویروس کرونا که منجر به تعطیلی برخی سالن های سینما و عدم استقبال مردم از سینماها شده در خصوص وضعیت اکران آنلاین آن را تهدید جدی برای حیات سینما و از بین بردن روح و نفس سینما برشمردند در حالی که برخی دیگر از سینماگران اکران آنلاین را فرصتی برای به روز شدن سینمای ایران دانستند.

 • علیرضا رئیسیان ۱۳۹۹-۰۶-۲۵ ۱۱:۰۵

  دست خالی مدیریت سینما در سال آخر حیات دولت بنفش/۱

  رئیسیان: طی ۷ سال گذشته ضعف شدید مدیریت دولت در امور فرهنگی و کم کاری نهادهای صنفی را شاهد بودیم/ ساختار سازمان سینمایی دچار اشکالات جدی است!

  سینماپرس: علیرضا رئیسیان کارگردان سینما در خصوص دست خالی مدیریت سینما در سال آخر حیات دولت گفت: طی ۷ سال گذشته ضعف شناخت مدیران دولتی از فرهنگ و کم کاری نهادهای صنفی را شاهد بودیم؛ در این سال ها افرادی که به صورت جدی سینما را دنبال می کنند تجربیات جدیدی را به دست آوردند و با اتفاقات عجیبی روبرو شدند که بی تردید دلیل اصلی چنین وقایعی عدم شناخت و درک صحیح مدیران رده بالا از سینما بوده است!

 • فیلم سینمایی «لتیان» ۱۳۹۹-۰۶-۲۵ ۱۱:۰۱

  نقدی بر فیلم سینمایی «لتیان»

  ناتورالیسم خیانت و خشونت در تئاتر قضاوت و با طعم اروتیک

  سینماپرس: فیلم سینمایی «لتیان» که تیم بازیگران اسم و رسم‌داری دارد و تبلیغات محیطی مکفی هم داشته است اما اقبال مخاطبان به آن محسوس نبوده و مخاطبان به دلایل مختلف بدان تاخته‌اند؛ از تیپیکال بودن بازی ها تا عدم انتخاب مناسب بازیگر و قلت داستان لازم برای یک فیلم بلند و ...

 • سیدزاده-فرح مرزی-فرحبخش-توکلی-بزرگمهر-شریفی-محسنی نسب-الوند ۱۳۹۹-۰۶-۲۴ ۱۰:۳۳

  سینماگران خواستار شدند:

  اصناف سینمایی تکلیف خود را با خانه سینما روشن کنند/ رانت خوارانی که سال ها است بر خانه سینما چنبره زده اند را اخراج کنید!

  سینماپرس: تعدادی از چهره های سینمای کشور در پی اقدام انجمن سینماداران ایران برای جدایی از خانه سینما، در خصوص لزوم بازیابی هویت اصناف سینمایی گفتند: خروج انجمن سینماداران از خانه سینما متعاقب فشارهای روسای خانه برای کارگری کردن صنوف از وقوع اتفافاتی تازه در خانه سینما حکایت دارد؛ اصناف سینمایی که از زدوبندها و لابی گری مدیران شاه نشین خانه سینما در سال های گذشته در رنجند چون نمی توانند به حقوق اولیه خود دست پیدا کرده و مشکلات معیشتی و رفاهی اعضای صنف شان را حل نمایند.

 • کاوه سجادی حسینی ۱۳۹۹-۰۶-۲۳ ۱۰:۴۷

  اکران آنلاین؛ تهدید یا فرصت؟!/۱۰

  سجادی حسینی: مسئولان در پی تأسیس سالن های رو باز باشند!

  سینماپرس: کاوه سجادی حسینی کارگردان سینما با توجه به گسترش ویروس کرونا که منجر به تعطیلی برخی سالن های سینما و عدم استقبال مردم از سینماها شده در خصوص وضعیت اکران آنلاین گفت: بنده با اکران آنلاین فیلم های سینمایی مخالفم چرا که ما فیلم ها را برای نمایش روی پرده های عریض سینما می سازیم و به جزئیاتی توجه می کنیم که تنها روی پرده سینما دیده می شوند و با اکران آنلاین و تماشای فیلم ها در گوشی های موبایل و لب تاپ و... این جزئیات قابل مشاهده نیستند و زحمات ما را بر باد می دهند.

 • سیدسعید سیدزاده ۱۳۹۹-۰۶-۲۳ ۱۰:۴۲

  انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی/۸

  سیدزاده: مدیران فرهنگی فقط به فکر آن هستند که شب را صبح کرده و صبح را شب کنند/ تمام امیدمان به بسیجیان فرهنگی است

  سینماپرس: سیدسعید سیدزاده تهیه کننده سینما همزمان با ماه محرم در رابطه با انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی گفت: پرداختن به مقوله مهم دین از دریچه سینما یکی از مهمترین راهکارهایی است که می تواند نوع بشر را با فرهنگ غنی و ارزشمند عاشورای حسینی (ع) و مقاومت و ایثار آشنا کند اما بی تردید با کم کاری این اتفاقات مهم محقق نمی شود؛ ما مستحق آن هستیم تا فیلم هایی بسازیم که امثال «فهرست شیندلر» نزد آنان هیچ باشند اما بی بصیرتی مدیران فرهنگی مانع این اتفاق می شود و این اتفاقی دردآور و ناگوار است.

 • علی قوی تن ۱۳۹۹-۰۶-۲۲ ۱۱:۰۲

  انتظارات از هیأت مدیره جدید خانه سینما/۲

  قوی تن: خانه سینما هیچ قدرت اجرایی ندارد/ مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید در این روزهای کرونایی به داد اهالی سینما برسند

  سینماپرس: علی قوی تن کارگردان سینما در پی معرفی هیأت مدیره جدید خانه سینما گفت: آنچه واضح است اینکه خانه سینما هیچ قدرت اجرایی ندارد؛ طی همه سال هایی که از تأسیس این نهاد گذشته ما شاهد رفع مشکلات مالی و معیشتی اهالی سینما از طریق خانه سینما نبودیم و این در حالی است که مهمترین معضل روز اهالی سینما مشکلات مالی و دغدغه تأمین معاش شان است و مسائل دیگر در حاشیه و زیرمجموعه مسائل مالی قرار دارد.

 • رویگری-رویین تن-روزبهانی-طریقت-عبدی نسب-قنبری-دهقان نسب-بهمنی-رفیعی جم-علی اکبری ۱۳۹۹-۰۶-۲۲ ۱۰:۵۹

  انتقاد سینماگران از انفعال مدیران سینمایی در روزهای کرونایی؛

  وقتی سینماگران از بی تدبیری مسئولان به ستوه می آیند/ از تأکید بر نادیده گرفتن سینما در دولت روحانی تا انتقاد از بی حرمت کردن سینماگران!

  سینماپرس: تعدادی از سینماگران کشور در خصوص انفعال مدیران سینمایی در روزهای کرونایی تأکید کردند: در دولت آقای روحانی نه تنها به سینما اهمیت داده نشد بلکه به آن با چشم یک بچه سرراهی نگاه کردند؛ این دسته از سینماگران متذکر شدند: آقایانی که از هنرمندان به عنوان زینت المجالس شان استفاده می کنند در این ایام خطیر وظیفه دارند به فریاد هنرمندان درمانده، بیکار و خانه نشین برسند.

 • محمدرضا لطفی منتقد سینما* ۱۳۹۹-۰۶-۱۹ ۱۳:۳۶

  اکران آنلاین؛ تهدید یا فرصت؟!/۹

  لطفی: بازگشایی بی هنگام، سینما را خوار و ذلیل کرد/ برخی افراد عامدانه و از سر لجبازی اکران آنلاین را زمین زدند

  سینماپرس: محمدرضا لطفی کارگردان سینما با توجه به گسترش ویروس کرونا که منجر به تعطیلی برخی سالن های سینما و عدم استقبال مردم از سینماها شده در خصوص وضعیت اکران آنلاین گفت: بنده از زمانی که بحث بازگشایی سالن های سینما مطرح شد همواره با این امر مخالفت کردم و تأکید داشتم به جای بازگشایی سالن ها باید از اکران آنلاین حمایت شود چرا که دوست نداشتم بعد از بازگشایی بزرگی و شکوه و جلال سالن ها ریخته شود اما متأسفانه آنچه شاهد بودیم پودر شدن سالن های سینما بود به نحوی که در حال حاضر یک کاریکاتور و شبح از سینما را شاهد هستیم و در یک جمله باید گفت بازگشایی بی هنگام، سینما را خوار و ذلیل کرد.

 • روز ملی سینما ۱۳۹۹-۰۶-۱۹ ۱۲:۳۴

  چند کلام به مناسبت فرا رسیدن روز ملی سینما

  وقتی روزگار بنفش سینما بسر خواهد شد

  سینماپرس: امسال در شرایطی به موعد ۲۱ شهریورماه می رسیم که متاسفانه ولنگاری در عرصه فرهنگ و بالاخص سینمایی کشور آنچنان گسترده و عمیق شده است که حتی رهبر معظم انقلاب را به صراحت بیان واداشت و سبب شد تا معظم له در فرمایشات اخیر خود از غفلت متولیان فرهنگی و سینمایی کشور به عنوان عامل اصلی هجمه به نظام جمهوری اسلامی تعبیر فرمایند.

 • رضا سخایی شاهرودی ۱۳۹۹-۰۶-۱۸ ۱۳:۲۳

  رضا سخایی مطرح کرد:

  آیا کانون کارگردانان در زمان انتخاب هیات مدیره شناسه ملی داشته است؟!

  سینماپرس: رضا سخایی شاهرودی عضو انجمن برنامه ریزان و دستیاران کارگردان در پی انتخابات خانه سینما با ارسال یک یادداشت اختصاصی به سینماپرس نوشت: بالاخره پس از ۲۵ روز هیأت مدیره جدید خانه سینما با اعلام رسمی انتخابات داخلی کار خودش را آغاز کرد. حالا سوال اینجاست چرا بعد از ۲۵ روز؟ آیا دوستان به دلیل اعتراضات و شبهاتی که در مجمع اتفاق افتاده بود منتظر تایید ارشاد بوده اند؟ مگر ارشاد مجمع و انتخابات را تایید کرده است؟

 • مدیران سایه ۱۳۹۹-۰۶-۱۸ ۱۳:۰۶

  به بهانه عرضه آنلاین «عصر جمعه»

  غرض یا ندانم‌کاری متولیان سینمایی کشور در اکران یک اثر مجعول پس از پانزده سال/ تدبیر وارونه متولیان بنفش برای موجه جلوه دادن «زنازادگی»!

  سینماپرس: اثر سخیفی همچون فیلم سینمایی «عصر جمعه»  با گذشت بیش از ۱۵ سال از تولید خود، همچنان اثری هنجارشکن در فضای اجتماعی ایران تلقی می شود. اثری که سوای نظر از آنکه جیغ بلند فمینیسم‌ها را سبد محصولات سینمایی جمهوری اسلامی جای می دهد؛ سبب می شود تا برای نخستین بار از مفهوم «حرام زادگی» بر بستر فرهنگی و سینمایی کشور قباحت زدایی شده و از «زنازادگی» به عنوان امری رایج و عادی قلمداد شود.

 • جواد شمقدری ۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۱:۵۶

  انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی/۷

  شمقدری: بهبود وضعیت سینما نیازمند حداقل ۱۰ سال حرکت جهادی است

  سینماپرس: جواد شمقدری کارگردان سینما و رئیس پیشین سازمان سینمایی همزمان با ماه محرم در رابطه با انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی گفت: خط دهی و سیاست گذاری سفارتخانه های اروپایی مانند فرانسه، انگلستان و آلمان و نقش آن ها برای تولیدات سینمایی از وزارت ارشاد قوی تر است؛ ما با جریان قدرتمند فرهنگی در دنیا روبرو هستیم که سمت و سوی آن ها با حرکت انقلاب اسلامی و دین در تضاد است و تمام تلاش شان را به کار بسته اند تا چهره اسلام و انقلاب اسلامی را در دنیا مخدوش نمایند.

 • محمدرضا اسلاملو در نشست تخصصی پژوهش در فیلمنامه نویسی سینمای انقلاب و دفاع مقدس ۱۳۹۹-۰۶-۱۶ ۱۲:۰۰

  انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی/۶

  اسلاملو: سینمای جمهوری اسلامی ایران باید سینمایی محرمی، عاشورایی و انقلابی باشد/ امروزه اکثر فیلم های سینمایی تنها ابزاری برای سرگرمی هستند!

  سینماپرس: محمدرضا اسلاملو کارگردان سینما همزمان با ماه محرم در رابطه با انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی گفت: اگر ما به فرمایش بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) اعتقاد داریم که فرمودند: «این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است»، باید همه توان و توش خود را به کار ببندیم تا سینمای جمهوری اسلامی ایران سینمایی محرمی، عاشورایی و انقلابی باشد، نه این سینمایی که امروزه شاهد آن هستیم و هیچ سنخیتی با فرهنگ انقلابی و دینی و عاشورایی ندارد!

 • محسن علی اکبری ۱۳۹۹-۰۶-۱۵ ۱۰:۳۱

  انفعال مدیران سینمایی در روزهای کرونایی/۱۰

  علی اکبری: مدیران سازمان سینمایی باید پیگیر بیمه بیکاری یکایک اهالی سینما باشند/ سازمان سینمایی موظف است تهیه کنندگان را در بحران کرونا مساعدت نماید

  سینماپرس: محسن علی اکبری تهیه کننده سینما در خصوص انفعال مدیران سینمایی در روزهای کرونایی گفت: ویروس کرونا باعث خانه نشینی و بیکاری گسترده اهالی سینما شده و از این رو مدیران سازمان سینمایی باید پیگیر بیمه بیکاری یکایک اهالی سینما باشند و این مهمترین اتفاقی است که می تواند بخشی از بحران معیشتی زندگی هنرمندان را برطرف نماید.

 • سید عباس صالحی ۱۳۹۹-۰۶-۱۲ ۱۳:۴۲

  سخنی کوتاه با جناب وزیر ارشاد

  شاید برای شما هم جالب باشد؛ آیا این‌ها دهن کجی «سازمان سینمایی» به فرمایشات امام خامنه‌ای نیست؟!

  سینماپرس: اگر جناب وزیر تعفن ناشی از اکران عمومی فیلمی مجعول همچون حمال طلا با پیام ضدحاکمیت اسلامی و مواجهه مستقیم چنین اثری با نظام جمهوری اسلامی را در نمی یابند؛ قطعا نمی توانند عذر موجهی برای نشنیدن صدای اذان بر روی تصویر زندان در ابتدای فیلم سینمایی عصر جمعه بیاورند و با دید تساهل تسامح بر اکران عمومی چنین اثری در شکستن حرمت زنازادگی بنگرند؛ حال بگذریم از نشت و نشر هماهنگ شده و یا غیر هماهنگ شده مبتذلی دیگر با عنوان فیلم سینمایی خرس!

 • حسن نجفی در نشست خبری فیلم سینمایی«شرفناز» ۱۳۹۹-۰۶-۱۲ ۱۱:۵۱

  اکران آنلاین؛ تهدید یا فرصت؟!/۸

  نجفی: نباید روح سینما را فدای اکران آنلاین کنیم/ مدیران و سیاست گذاران باید با مهندسی فرهنگی تدبیری برای وضعیت اسفبار سینما داشته باشند

  سینماپرس: حسن نجفی کارگردان سینما با توجه به گسترش ویروس کرونا که منجر به تعطیلی برخی سالن های سینما و عدم استقبال مردم از سینماها شده در خصوص وضعیت اکران آنلاین گفت: اکران آنلاین نمی تواند جایگزین سینما شود و معتقدم ما هرگز نباید روح سینما را فدای اکران آنلاین کنیم.

 • محمدحسین نیرومند ۱۳۹۹-۰۶-۱۱ ۱۱:۰۵

  انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی/۵

  نیرومند: همه تولیدات سینمایی و تلویزیونی باید ماهیت دینی داشته باشند/ مسند فرهنگی در اختیار کسانی است که با مفهوم فرهنگ آشنایی ندارند!

  سینماپرس: محمدحسین نیرومند همزمان با ماه محرم گفت: وقتی ما در جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم معنا و مفهومش این است که باید همه ارکان زندگی و جامعه مان بر پایه اصول و آموزه های دینی باشد؛ سینما و تلویزیون هم یکی از محصولات مهم فرهنگی هستند و قطعاً همه تولیدات سینمایی و تلویزیونی ما باید ماهیت دینی داشته باشند!

 • اصغر رفیعی جم ۱۳۹۹-۰۶-۱۰ ۱۰:۵۶

  انفعال مدیران سینمایی در روزهای کرونایی/۹

  رفیعی جم: مسئولان، سینما و سینماگران را در بحران کرونا به حال خود رها کرده اند/ خانه سینما نهادی دکوری است و هیچ کاری برای اهالی سینما انجام نمی دهد!

  سینماپرس: اصغر رفیعی جم مدیر فیلمبرداری و تهیه کننده پیشکسوت سینما در خصوص انفعال مدیران سینمایی در روزهای کرونایی گفت: مسئولان، سینما و سینماگران را در بحران کرونا به حال خود رها کرده اند؛ ما دیگر خسته شدیم از بس مطالبات خود را مطرح کرده ایم اما هیچ پاسخ و واکنشی از سوی مدیران و مسئولان ندیده ایم؛ همه آن ها نسبت به ما بی توجه هستند!

 • علیرضا سربخش ۱۳۹۹-۰۶-۱۰ ۱۰:۵۴

  انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی/۴

  سربخش: باید در خصوص تولید آثار ارزشمند دینی و مذهبی پیشرو باشیم/ فیلمنامه های مذهبی باید به تأیید مجتهدان برجسته برسد

  سینماپرس: علیرضا سربخش جانباز روشندل و کارشناس فرهنگی همزمان با ماه محرم در رابطه با انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی گفت: ما به عنوان یک کشور اسلامی باید در خصوص تولید آثار ارزشمند دینی و مذهبی پیشرو باشیم اما متأسفانه عملکرد غلط و سرسری گرفتن این مقوله توسط مدیران فرهنگی باعث شده تا نه تنها پیشرو بودن در تولید قبیل آثار را شاهد نباشیم بلکه افسوس بخوریم!

 • ایام ماه محرم-اباعبدالله الحسین-امام حسین(ع) ۱۳۹۹-۰۶-۰۵ ۱۳:۴۱

  آیا گوش شنوایی برای لبیک به هَل من ناصر فرزند حُسین وجود دارد؟!

  فرصت عاشورای حسینی برای بازگشت حُر گونه طیف گسترده ای از مدیران اجرایی کشور

  سینماپرس: امام خامنه ای در ارتباطی تصویری با جلسه هیئت دولت، باردیگر بر ضرورت توجه به مسئله‌ی فضای مجازی تاکید فرموده و ضمن ابراز گلایه عمیق خود از اهمال متولیان امر در این حوزه مهم، به صراحت بیان داشتند که من می بینم آن اهتمام لازم به خرج داده نمی شود!

 • پوستر انگلیسی فیلم سینمایى «حمال طلا» ۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۱۲:۱۰

  به بهانه اکران آنلاین « حمال طلا»

  تصویر سازی از نجاستی متعفن در سایه‌ی غفلت مدیران سینمایی!

  سینماپرس: فیلم سینمایی حمال طلا بی‌تعارف در زمره کثیف‌ترین آثار سینمای اجتماعی قرار می‌گیرد که متأسفانه بدترین و بدبوترین نسبت‌ها را به جامعه ایرانی نسبت می‌دهد. حتی اگر این ادعای فیلم سینمایی حمال طلا در معرفی چنین جامعه کثیف و متعفنی را تصادفی و ناشی از بی سوادی عوامل تولید این اثر سینمایی بدانیم؛ باز هم نمی توان به سهولت از چگونگی اخذ مجوزهای قانونی چنین اثر گزنده و نیش‌داری چشم پوشی نمود.

 • ماشاالله شاهمرادی زاده ۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۱۱:۴۷

  انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی/۳

  شاهمرادی زاده: مسئولان فرهنگی و سینمایی با فراماسونرها همراهی دارند/ فرهنگ اصیل و ارزشمند دینی و اسلامی در سینما و تلویزیون نمودی ندارد!

  سینماپرس: ماشاالله شاهمرادی زاده بازیگر و کارگردان سینما همزمان با آغاز با ماه محرم در رابطه با انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی گفت: مسئولان ما عملکردی انفعالی ندارند، ای کاش عملکرد آن ها در خصوص تولید آثار ارزشمند انقلابی، دینی، مذهبی و دفاع مقدس، انفعالی بود! گویی مسئولان فرهنگی و سینمایی با فراماسونرها همراهی دارند و عملکردشان تنها بر پایه اهداف و خواسته های آن ها است!

 • انسیه شاه حسینی ۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۱۰:۳۶

  انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی/۲

  شاه حسینی: مدیران به جای شعاردادن کمی عمل‌گرا باشند/ مهندسی فرهنگی در کشور وجود ندارد!

  سینماپرس: انسیه شاه حسینی کارگردان سینما همزمان با آغاز با ماه محرم در رابطه با انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی گفت: ما در جامعه ای زندگی می کنیم که ریشه های زندگی مردمش امام حسینی (ع) و انقلابی و اسلامی و انسانی است! ای کاش مسئولان فرهنگی کمی عملکرد امام حسینی (ع) صحیح و درست را از مردم یاد بگیرند.

 • عبدالله علیخانی ۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۱:۵۶

  اکران آنلاین؛ تهدید یا فرصت؟!/۷

  علیخانی: اکران آنلاین تهدید جدی برای حیات سینما است/ کرونا ضرر و ضربه اصلی اش را به سینماداران وارد کرد

  سینماپرس: عبدالله علیخانی تهیه کننده سینما با توجه به گسترش ویروس کرونا که منجر به تعطیلی برخی سالن های سینما و عدم استقبال مردم از سینماها شده در خصوص وضعیت اکران آنلاین گفت: اکران آنلاین تهدید جدی برای حیات سینما است و اگر بخواهد ادامه پیدا کند اصل و معنای سینما را از بین می برد و باعث می شود تمامی سینماداران ورشکسته و خانه نشین شوند.

 • سیاوش حقیقی نشست خبری فیلم سینمایی «خون خدا» ۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۱:۵۴

  انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی/۱

  حقیقی: فضای مجازی باعث ایجاد فاصله گیری برخی افراد با سینمای مذهبی شده است/ مدیران فرهنگی تمام تلاش شان را می کنند که آثار مذهبی تولید نشود!

  سینماپرس: سیاوش حقیقی تهیه کننده سینما همزمان با آغاز با ماه محرم در رابطه با انفعال مدیران فرهنگی در قبال تولید آثار دینی گفت: در سال های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی ما شاهد پرداخت نسبتاً خوبی به سینمای ارزشی، دینی، مذهبی و انقلابی بودیم. در آن سال ها فیلم های خوبی مانند «سفیر» در سینمای ایران تولید شد اما متأسفانه هرچه به عمر انقلاب اضافه شد ما شاهد کمرنگ تر شدن پرداختن به فضای معنوی و ارزشی در سینما بودیم.