شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۸

رونمایی از پوستر نمایش «هیپولیت»

پوستر  نمایش «هیپولیت»

سینماپرس: نمایش «هیپولیت» به کارگردانی فرزاد امینی از ۳۱ تیر در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود.

به گزارش سینماپرس، پوستر نمایش «هیپولیت» از نقاشی های فرزاد امینی کارگردان نمایش است که امید کریم زاده آن را طراحی کرده است. همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «هیپولیت» فروش بلیت های نمایش نیز آغاز شده است.

نمایش «هیپولیت» اثر اوریپید و به کارگردانی فرزاد امینی از ۳۱ تیر ساعت ۲۱ در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش عطیه بیات، رها سلیمانی، زهرا سوری، مونا سهراب حقیقت، بهرام عباسی فرد، عماد قرهی و نیایش نهاوندی به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: هیپولیت تراژدی مردی است که خیال می‌کند نیکی و جوانمردی، راه سعادت است اما سرنوشتش راه به سوی دیگری می‌برد که آن چیزی نیست جز یک تقدیر سیاه.

رونمایی از پوستر رسمی نمایش «هیپولیت»

نمایشنامه «هیپولیت» یکی از تراژدی‌های یونان باستان است که چندان مورد توجه قرار نگرفته ایت. این نمایش پس از اجرا در تالار حافظ و فستیوال بین المللی تاتر زوگرافو آتن در تئاتر مستقل به صحنه می‌رود.

سایر عوامل این اجرا عبارتند از طراح لباس: پارمیس امینی، مدیر تولید: حسن جودکی، ساخت تیزر: امید کریم زاده (استودیوکاج)، عکس: کیارش مسیبی، روابط عمومی و تبلیغات: مریم رودبارانی، شمیس پوررضایی، دستیار کارگردان: شقایق شاهین فرد، موسیقی: قطعاتی از رکوئیم جوزپه وردی، آروو پارت، رکوئیم شوئنبرگ، طراح پوستر: امید کریم زاده، فرزاد امینی.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.