دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷

پخش از مهر ماه

مجموعه تلویزیونی «زندگی از نو» روی آنتن شبکه پنج

سریال «زندگی از نو»

سینماپرس: سریال «زندگی از نو» به کارگردانی علی محمد قاسمی از اوایل مهرماه از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، براساس برنامه ریزی های انجام شده سریال «زندگی از نو» به کارگردانی علی محمد قاسمی و تهیه کنندگی مهدی شفیعی از اوایل مهرماه هر شب ساعت ۲۳ پخش می شود.

تمامی تصویربرداری این مجموعه در استان گیلان و در شهر تالش انجام شده است.

رضا کیانیان، علیرضا خمسه، ستاره اسکندری، مینا جعفرزاده، کمند امیر سلیمانی، آرش مجیدی، خیام وقار، ژیلا آل رشاد، حدیث نیکرو، مجید پتکی، امیر حامد، متین ستوده، مرتضی ضرابی، محمدعلی ساربان، اکبر معززی، حمیدرضا سنجیان و ... هنرمندانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته اند.

این مجموعه تلویزیونی در ۲۶ قسمت ۴۲ دقیقه ای به کارگردانی علی محمد قاسمی برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید شده است.

«زندگی از نو» از شبکه پنج روی آنتن می‌رود/ پخش از مهر ماه

«زندگی از نو» داستان زوج جوانی است که به شمال می روند و کمپ گردشگری ایجاد می کنند. این مجموعه به مولفه هایی چون محیط زیست، اقتصاد، منابع طبیعی و ... می پردازد.

عوامل اصلی این مجموعه عبارتند از نویسنده: مریم امینی براساس فیلمنامه ای از آزیتا رصافی، لیلا نادری و مرضیه خدیوی، مدیر تولید: آندرانیک خچومیان، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مهرداد یزدانی، طراح گریم: علیرضا خورشید، طراح صحنه و لباس: هومن معصومی، منشی صحنه: آرزو ابراهیمی و فاطمه رحمانی، مدیر تصویربرداری: محمد رسولی، صدابردار: حسین بشاش و مهرداد دادگری، تدوین: علی اصغر صائبی و ...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.