یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱

موسسه‌ای که رکوددار عرضه فیلم‌های دفاع مقدس است

 موسسه هنرهای تصویری سوره

سینماپرس: موسسه هنرهای تصویری سوره که از جمله زیرمجموعه های سازمان سینمایی حوزه هنری می باشد، در سال های اخیر بیشترین عرضه و پخش فیلم های دفاع مقدسی را بر عهده داشته است.

به گزارش سینماپرس، سازمان سینمایی حوزه هنری با اعلام این خبر اسامی فیلم‌های سینمایی که توسط این موسسه طی سال‌های اخیر برای شبکه نمایش خانگی تولید، عرضه و پخش شده است را به این ترتیب معرفی کرد:

تابستان ۵۸، مرگ دیگری، شکار و شکارچی، توجیه، اُ منفی، یک وجب از آسمان، خیلی دور خیلی نزدیک، خداحافظ رفیق، آخرین ملکه زمین، تارا و تب توت فرنگی، فرزند خاک، شب بخیر فرمانده، بید مجنون، زخم شانه حوا، سیزده ۵۹، شیار ۱۴۳، میهمان داریم، مزار شریف، ایستاده در غبار، دریاچه ماهی، مزار شریف، سیانور، ابوزینب، ماجرای نیمروز، ویلایی‌ها، قلب سفید قاصدک‌ها، کربلا جغرافیای یک تاریخ، یتیم خانه ایران.

لازم به ذکر است؛ موسسه هنرهای تصویری سوره با ساختار مدیریتی و اقتصادی «خودگردان» و در قالب بهره وری از منابع درون زا و فرآیندهای اقتصادی خود «موسسه» نسبت به ترسیم افق فعالیت‌ها اقدام می‌کند و در میان موسسه‌های فعال در حوزه شبکه نمایش خانگی یکی از موفق ترین و درآمدزا ترین موسسه‌ها شناخته شده است.

بر پایه این خبر، روند رو به رشد و تصاعدی تعداد فیلم‌های عرضه شده توسط این موسسه در چند سال اخیر با جهش‌های اساسی همراه بوده است به طوری که این موسسه از سال ۸۸ تاکنون با رشد تصاعدی در زمینه تولید، توزیع و پخش فیلم‌های سینمایی از سالی ۵ اثر به ۲۷ اثر در سال رسیده است.

در این گزارش آمده است: این موسسه طی سال‌های متوالی به این ترتیب : ۵ عنوان در سال ۸۸، ۱۲ عنوان در سال ۸۹، ۵ عنوان در سال ۹۰، ۶ عنوان در سال ۹۱، ۶ عنوان در سال ۹۲، ۱۳ عنوان در سال ۹۳، ۱۵ عنوان در سال ۹۴ ، ۱۶ عنوان در سال ۹۵، و ۲۷ عنوان در سال ۹۶ عرضه کرده است که این آثار تا تیراژ ۶ میلیون نسخه در سطح کشور عرضه شده است.

موسسه هنرهای تصویری سوره مطابق آمار و عناوین اعلام شده متولی عرضه و پخش بیش‌ترین فیلم‌های حوزه مقاومت، انقلاب و دفاع مقدس بوده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.