دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱

سری جدید مستند «رمز موفقیت» روی آنتن می‌رود

مستند «رمز موفقیت»

سینماپرس: سری جدید مستند «رمز موفقیت» با موضوع معرفی کارآفرینان جوان، نخبه، مخترع و... شب‌های زوج از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش سینماپرس، سری جدید مستند «رمز موفقیت» با موضوع معرفی کارآفرینان جوان، نخبه، مخترع و ... شب های زوج ساعت ۲۰:۵۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

قاسم یوسفی تهیه‌کننده مستند «رمز موفقیت» در توضیح این برنامه گفت: «رمز موفقیت» به معرفی جوانان موفق و نخبه در حوزه های مختلف صنعتی، کشاورزی، تولیدی، الکترونیک و... می‌پردازد؛ کارآفرینان موفقی که با تلاش و کوشش توانسته اند به موفقیت‌های بزرگی دست یابند.

وی ادامه داد: این برنامه روش‌های موفقیت در کسب و کار را به مردم و جامعه به ویژه جوانان جویای کار نشان می‌دهد. همچنین ترویج داشتن اراده، جسارت، کسب مهارت، خلاقیت  و مهمتر از همه معرفی بنگاه‌های اقتصادی زود بازده و متوسط از اهداف این برنامه است.

شعار برنامه «رمز موفقیت» معرفی کالاهای ایرانی برای مردم در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی است که در هر قسمت به سراغ یک کارآفرین رفته و روند تولید محصول برای مخاطبان تشریح می شود.

مستند «رمز موفقیت» در ۲۶ قسمت ۱۰ دقیقه ای در گروه اقتصاد شبکه پنج سیما تهیه و تولید شده است و شب های زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه)  ساعت ۲۰:۵۰ پخش می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.