دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

انتشار فراخوان نخستین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی IE اسپانیا

نخستین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی IE اسپانیا

سینماپرس: دانشگاه IE مادرید با مشارکت دانشگاه تهران فراخوان نخستین جشنواره بین المللی IESFF را با تمرکز بر مهارت داستان‌گویی و با رویکرد ویژگی های فردی و تجربیات شخصی فیلم‌سازان منتشر کرد.

به گزارش سینماپرس، فراخوان جشنواره دانشجویی IESFF با تمرکز بر مهارت داستان‌گویی و با رویکرد ویژگی های فردی و تجربیات شخصی فیلم‌سازان و با هدف اتصال تجربیات انسان‌های متفاوت به یکدیگر منتشر شده است.

این جشنواره با هدف ایجاد ارتباطی برای داستان گویی در سرتاسر جهان، اتصال دنیای کسب و کار و هنر و کشف و معرفی استعدادهای جوان در سه بخش فیلم کوتاه با موضوع آزاد، فیلم کوتاه موضوعی و همچنین فیلم کوتاه اسپانیایی زبان آثار هنرمندان دانشجو را از سراسر جهان دریافت خواهد کرد.

رویکرد بخش موضوعی در فراخوان این جشنواره با عنوان «داستان من، دنیای من» ذکر شده و همچنین در بخش ویژه ای علاوه بر سه بخش اصلی، کلیپ های تبلیغات یک دقیقه ای نیز دریافت خواهد کرد.

مهلت ثبت نام و ارسال آثار به نخستین جشنواره IESFF اسپانیا ۱۰ آذر ماه ۱۳۹۷ بوده و بهمن ماه ۱۳۹۷ به عنوان زمان برگزاری جشنواره در این فراخوان آمده است.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند به بخش ثبت‌نام در آدرس filmfreeway.com/iesff رجوع کرده و نسبت به ارسال اثر خود اقدام کنند.
همچنین متقاضیان می توانند برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین این جشنواره به وبسایت iesff.com مراجعه نمایند.

نخستین جشنواره بین المللی IESFF در بهمن ماه سال جاری با مشارکت دانشگاه IE اسپانیا و معاونت فرهنگی دانشگاه تهران و به دبیری شاهین جوادی نژاد برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.