سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴

آغاز فصل سوم «به اضافه مستند» از امشب

«به اضافه مستند»

سینماپرس: اولین قسمت از فصل سوم برنامه «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «مسروقه» ساخته محمد کارت روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش سینماپرس، فصل جدید برنامه «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «مسروقه» ساخته محمد کارت از شبکه مستند پخش خواهد شد.

در این قسمت و پس از پخش مستند، سردار علیرضا لطفی، رئیس آگاهی تهران بزرگ و محمد کارت، کارگردان مستند «مسروقه» مهمان برنامه خواهند بود و با موضوع بزهکاری‌های اجتماعی، سرقت خودرو در سطح شهر و راهکارهای جلوگیری از آن صحبت خواهند کرد. علاوه براین، محمدتقی فهیم و آرش خوشخو به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت.

مستند «مسروقه» روایتی تصویری از چگونگی سرقت خودرو توسط سارقین در سطح جامعه است و به بررسی علت و راهکارهای مواجهه با این مساله می‌پردازد. این فیلم با استفاده از تصاویر واقعی و مستند، انواع روش‌های سرقت خودرو توسط سارقان حرفه‌ای را به تصویر کشیده و از این منظر، یک معضل بزرگ شهری را مورد بررسی قرار داده است. رویکرد شفاف این فیلم در مواجهه با این بزهکاری اجتماعی از ویژگی‌های شاخص این مستند است.

مستند مسروقه به کارگردانی محمد کارت و به سفارش موسسه ناجی هنر تولید شده است و برای اولین بار در شبکه مستند و در برنامه به اضافه مستند پخش و رونمایی خواهد شد. این قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه ۲۹ آبان ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۳۰ آبان ساعت ۹ و جمعه ۲ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای سیدمحمدعلی صدری‌نیا، تهیه کنندگی سید محمدحسین میری و کارگردانی محمدرضا رضاییان سه‌شنبه‌های هرهفته روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.