یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱

«این و آن» به «برادر» تغییر نام داد

 فیلم کوتاه «این و آن»

سینماپرس: تدوین و صداگذاری فیلم کوتاه «برادر» با نام قبلی «این و آن» به کارگردانی مهدیه محمدی به پایان رسید.

به گزارش سینماپرس، تدوین و صداگذاری فیلم کوتاه «برادر» با نام قبلی «این و آن» به کارگردانی مهدیه محمدی و تهیه‌کنندگی محدثه پیرهادی محصول گروه هنری «کات» به پایان رسید.

با پایان فیلمبرداری فیلم کوتاه «برادر»، کار تدوین و صداگذاری آن به ترتیب توسط امید میرزایی و رامین ابوالصدق انجام شد و هم اکنون امید روشن بین مشغول آهنگسازی آن است.

همچنین به طور همزمان کار جلوه های ویژه رایانه ای و اصلاح نور و رنگ آن توسط سعید خلیلی و یحیی علیی پیش می رود.

این فیلم یک اقتباس آزاد از داستان «این و آن» به قلم مریم السادات زکریایی است و قصه ای در بستر ماه‌های منتهی به انقلاب اسلامی را روایت می کند.

مهدیه محمدی پیش از این کارگردانی فیلم کوتاه «چرخ» را برعهده داشت.

«برادر» محصول جدید گروه هنری «کات» است. «کات» ۲ سال پیش توسط باشگاه فیلم سوره برای حمایت از فیلمسازان جوان در عرصه تولید فیلم های کوتاه و نیمه بلند تشکیل شد.

در خلاصه داستان «برادر» آمده است: «در التهاب ماه های منتهی به انقلاب، جوانی که روز مهمی انتظارش را می کشد، باید میان خود و غریبه ای دست به انتخاب بزند ...»

سجاد بابایی، مجتبی واشیان و اکبر مددی مهر ترکیب بازیگران این فیلم را تشکیل می دهند.

عوامل فیلم کوتاه «برادر» عبارتند از کارگردان: مهدیه محمدی، تهیه کننده: محدثه پیرهادی، نویسنده: یاسین پورعزیزی، مدیر تصویربرداری: احمد گودرزی، تدوین: امید میرزایی، صداگذار: رامین ابوالصدق، صدابردار: هادی معنوی پور، آهنگساز: امید روشن بین، طراح صحنه و لباس: صدرا صدری، گریم: امیر ترابی، جلوه های ویژه رایانه ای: سعید خلیلی، اصلاح رنگ و نور: یحیی علیی، مدیر تولید: ابوالفضل نوری، عکاس: زینب بدری، تهیه شده در گروه هنری «کات».

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.