سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹

انجام ضبط ۵ قسمت از «مر قانون» + تصاویر

سریال تلویزیونی «زوج یا فرد»

سینماپرس: به گفته تهیه‌کننده مجموعه نوروزی «مر قانون» تصویربرداری پنج قسمت از این سریال انجام گرفته است.

به گزارش سینماپرس؛ مهران مهام تهیه‌کننده سریال «مر قانون» در گفتگو با یک خبرگزاری درباره تصویربرداری این سریال نوروزی که قرار است از شبکه سه سیما روی آنتن برود، گفت: تصویربرداری این سریال این روزها در خیابان ولیعصر ادامه دارد و اکثر بازیگران کار جلوی دوربین هستند.  

وی ادامه داد: گروه بعد از پایان لوکیشن بیمارستان این روزها در خیابان ولیعصر مشغول تصویربرداری سکانس های خارجی پروژه هستند و بعد از آن هم راهی دارآباد می‌شوند. همچنین مدتی در لوکیشن داخلی دارآباد مشغول کار خواهند شد که منزل یکی از شخصیت های اصلی سریال در آن واقع شده است.

تهیه‌کننده «مر قانون» با اشاره به روند تولید این سریال نوروزی اظهار کرد: تاکنون پنج قسمت از این سریال تصویربرداری شده است و فیلمنامه نیز توسط مهدی روشن‌روان و امیرعباس پیام در حال نگارش است، همچنین قرار است بازیگران جدید در روزهای آینده به سریال اضافه شود.

هدایت هاشمی، مرجانه گلچین، مهران غفوریان، یوسف تیموری، ناهید مسلمی، اشکان اشتیاق، شیدا خلیق، مهشید ناصری، آتیه جاوید، دلسا ملکی، مهران رجبی، کریم قربانی و... بازیگران این مجموعه تلویزیونی و محمدحسین لطیفی و علیرضا نجف‌زاده کارگردان آن هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.