شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸

رادیو، هم نوا با راهیان نور در عید نوروز

 راهیان نور

سینماپرس: شبکه‌های رادیویی هزمان با فرا رسیدن سال جدید و افزایش مسافرت های نوروزی به صورت ویژه، برنامه‌های مربوط به "راهیان نور" را بصورت گسترده و در قالب ساختارهای مختلف به روی آنتن می‌برند.

به گزارش سینماپرس؛ در ایام نوروز شبکه‌های رادیویی ایران، تهران، گفتگو، پیام، سفر، قرآن، جوان، معارف، اقتصاد، ورزش، سلامت، فرهنگ، نمایش و صبا علاوه بر تولید برنامه‌های گوناگون ویژه راهیان نور، با استفاده از گزارشگران مستقر در مناطق مورد نظر، این رویداد بزرگ فرهنگی – معنوی کشورمان را پوشش می‌دهند.

مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا شانزدهم فرورودین‌ماه، ویژه برنامه‌های مربوط به راهیان نور از شبکه‌های مختلف رادیویی روی آنتن می‌رود. این برنامه ها شامل موضوعاتی از قبیل گفتگو، گزارش، نمایش، مستند و موارد متعدد دیگر است که در ایام نوروز به سمع مخاطبان شبکه های رادیویی می‌رسد.

بر این اساس رادیو اقتصاد با " اقتصاد به وقت بهار" و بهار پلاک ۹۸" ، رادیو ایران با "فرش بنفشه" و "صفحه من (ویژه راهیان نور) "، رادیو پیام ، رادیو جوان و رادیو تهران با "ویژه راهیان نور"، رادیو سلامت با  "کافه بهار" و "آیتم راهیان نور"، رادیو فرهنگ با "ساز نوروزو" و "رادیو کتاب"، رادیو صبا با "هم پای صبا"،  رادیو قرآن با برقراری ارتباط با گزارشگران مستقر در مناطق مورد نظر و "همایش قرآن و دفاع مقدس"، رادیو گفتگو با  "سرزمین ملائک" و "زیارت معرفت"، رادیو معارف با "راهی به آسمان" ، رادیو نمایش  با "بهار نارنج"، "آبی آسمانی" و "جای حبیب خالی" و رادیو ورزش با "عیدانه"    همراه مردم مومن و انقلابی در رویدادهای مربوط به راهیان نور هستند.

همچنین جدول پخش برنامه‌های راهیان نور به شرح ذیل اعلام می‌شود:

رادیو اقتصاد تا ۱۴ فروردین " بهار پلاک ۹۸" را از ساعت ۱۱:۵۰  و  " به وقت بهار" را  ساعت ۱۷   همچنین شب بهاری را در بیست و نهم اسفندماه از ساعت ۲۳ به روی آنتن خود می‌برد. رادیو ایران تا۱۶ فروردین "صفحه من ـ راهیان نور(ویژه)" را از ساعت ۸:۳۰    و  " فرش بنفشه" را ساعت ۱۷:۱۰  به سمع مخاطبان می‌رساند.

رادیو پیام تا ۱۶ فروردین و در ساعات ۰۸:۰۵، ۱۳:۰۵ ، ۱۵:۰۵ و ۱۹:۰۵ "ویژه راهیان نور" را پخش می‌کند. رادیو تهران، رادیو جوان و رادیو سفر تا ۱۶ فروردین و در ساعات مختلف و به تناوب ویژه "راهیان نور"   را به روی آنتن می‌برند.

رادیو سلامت تا ۱۶ فروردین  و در ساعات مختلف  " ویژه راهیان نور"    و همچنین " کافه بهاری سلامت "  را از ساعت ۱۱:۵۰  در همین بازه زمانی به سمع مخاطبان می‌رساند. رادیو صبا تا ۱۴ فروردین "هم پای بهار" را هر روز از ساعت ۱۵   به روی آنتن می‌برد.

رادیو فرهنگ تا۱۶  فروردین "ساز نوروز" را از ساعت ۱۱:۴۵ و " رادیو کتاب" را تا ۱۴ فروردین ساعت ۲۰:۳۰ به سمع مخاطبان می‌رساند. رادیو قرآن تا ۱۶ فروردین   با برقراری ارتباط  با گزارشگران در ساعات ۱۱:۱۵ و ۱۶:۱۵  علاقه مندان به راهیان نور را همراهی می‌کند.

رادیو گفتگو  تا ۱۵ فروردین"سرزمین ملائک " را در ساعات ۱۳:۱۵ و  ۱۸:۴۵ و " زیارت معرفت" را  در همین مقطع زمانی و از ساعت ۱۹ روی آنتن می‌برد. رادیو معارف تا یازده فروردین  "راهی به آسمان" را از ساعت ۰۸:۳۵ به سمع مخاطبان می‌رساند.

رادیو نمایش تا ۱۶ فروردین " بهار نارنج" و "آبی آسمان دهم" را به ترتیب از ساعت  ۰۹:۳۰ و ۱۷:۱۵  همچنین جای حبیب خالی را از ساعت ۱۷:۱۵ دوم فروردین روی آنتن می‌رود. رادیو ورزش تا ۱۶ فروردین "عیدانه" و " با راهیان نور" را به ترتیب از ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۳:۳۰ به سمع مخاطبان می‌رساند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.