جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳

از مجموعه مستند پرتره «رخ»

روایت زندگی «مهران رجبی» در مستند «آن سوی آبی ها»

مهران رجبی

سینماپرس: قسمت دهم از مجموعه مستند پرتره «رخ» با موضوع زندگی «مهران رجبی» روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

به گزارش سینماپرس، قسمت دهم از مجموعه مستند پرتره «رخ» به تهیه‌کنندگی «سیدمازیار هاشمی» امروز با موضوع زندگی «مهران رجبی» روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

بنا بر این گزارش، دهمین قسمت از این مجموعه که «آن سوی آبی ها» نام دارد، به نویسندگی و کارگردانی مهدی بوستان پرور ساخته شده و امروز -۹ فروردین ماه- ساعت ۱۵ پخش می‌شود. این قسمت به زندگی «مهران رجبی» هنرمند پیشکسوت می‌پردازد.

او در این مستند گفت: یادم هست سال ها پیش به من پانزده هزار تومان بن کالا دادند آن موقع پیکان داشتم هر چی با آن بن توانستم خریدم تا جایی که دیگر توی ماشینم جای نشستن نبود.

بنا بر این گزارش، این مجموعه در ١٧ قسمت ٦٠ دقیقه‌ای تهیه و تولید شده و به زندگی و آثار هنرمندانی همچون حسن فتحی، سیروس الوند، ثریا قاسمی، همایون اسعدیان، بیژن بیرنگ، امین تارخ، سیروس گرجستانی، حبیب دهقان نسب، شهره سلطانی، سعید نیکپور، سیاوش طهمورث، میکائیل شهرستانی، احمد نجفی، جمشید گرگین، رضا بنفشه‌خواه، قاسم زارع و مهران رجبی می‌پردازد.

کارگردانی این مجموعه آثار را سهیل سلیمی، بهزاد خداویسی، مهدی زنگنه، شهره سلطانی، بهروز پناهنده، سعید عباسی، روح اله مهرابی، مهدی بوستان پرور و سیاوش گرجستانی بر عهده داشته‌اند.

مجموعه مستند پرتره «رخ» در ایام نوروز هر روز ساعت ۱۵ به روی آنتن می‌رود و تکرار آن ساعت ۲۴ پخش خواهد شد.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.