سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

از ابتدای خرداد ماه ۱۳۹۸

ارائه تسهیلات ویژه پردیس سینمایی باغ کتاب به خبرنگاران تخصصی سینمایی تمدید شد

پردیس سینمایی باغ کتاب

سینماپرس: از ابتدای خرداد ماه ۱۳۹۸ خبرنگاران تخصصی سینمایی به اتقاق یک نفر همراه، می‌توانند با ارائه کارت خبرنگاری معتبر رسانه خود به صورت رایگان در پردیس سینمایی باغ کتاب به تماشای فیلم‌های روی پرده بنشینند.

به گزارش سینماپرس، طرح ارائه تماشای رایگان فیلم‌های در حال اکران برای خبرنگاران تخصصی سینمای شاغل در رسانه‌های معتبر سال ۱۳۹۷ توسط پردیس سینمایی باغ کتاب اجرا شد که با استقبال مطلوب اهالی رسانه مواجه شد.

به همین منظور رسانه‌هایی که تمایل دارند از تسهیلات ویژه پردیس سینمایی باغ کتاب استفاده کنند می‌بایست تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه از طریق آدرس ایمیل اقدام به معرفی خبرنگاران خود کنند که پس از بررسی نامه، نتیجه از طریق روابط عمومی پردیس سینمایی باغ کتاب به رسانه‌هایی که واجد شرایط استفاده از طرح باشند اطلاع‌رسانی خواهد شد.

براساس این خبر، پس از بررسی درخواست‌های ارسالی و اعلام نتیجه به رسانه‌های واجد شرایط،  خبرنگاران تخصصی سینمایی به اتقاق یک نفر همراه، از ابتدای خرداد ماه ۱۳۹۸ می‌توانند با ارائه کارت خبرنگاری معتبر رسانه خود به گیشه سینما، روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه به صورت رایگان در پردیس سینمایی باغ کتاب به تماشای فیلم‌های روی پرده بنشینند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.