چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

روی آنتن شبکه مستند؛

گرانی خودرو روی میز «۳۶۰ درجه»

«۳۶۰ درجه» با موضوع موج افزایش قیمت خودرو

سینماپرس: جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه» به بررسی موج افزایش قیمت خودرو در هفته‌های اخیر و راهکارهای کنترل آن می‌پردازد.

به‌ گزارش سینماپرس، بازار خرید و فروش خودرو در هفته‌های اخیر پر تلاطم بود و رکوردهای عجیب و غریبی را به نام خود ثبت کرد. افزایش چند میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی درحالی که به نظر می‌رسید خریداری وجود ندارد، تعجب بسیاری را برانگیخت.

راهکارهای زیادی برای برون‌رفت از این موضوع از طرف مسئولان مطرح شد؛ در اولین گام، دو خودروساز بزرگ کشور اقدام به فروش‌ فوری تعدادی از محصولات خود کردند و سپس دستور حذف قیمت‌ها از سایت‌های فروش اینترنتی رسید. در روزهای اخیر نیز موضوع قیمت‌گذاری مجدد خودروها توسط شورای رقابت دوباره داغ شده است اما با این حال، قیمت خودرو همچنان فزاینده است و رقم‌های شگفت‌انگیزی ثبت می‌شود.

این قسمت از برنامه «۳۶۰ درجه» با بررسی افزایش ناگهانی قیمت خودرو و بررسی راه‌های حل آن، نظر کارشناسان حوزه خودرو را منعکس می‌کند.

«۳۶۰ درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم هر هفته با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.