سه‌شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی؛

«محکومین۲» در محدوده غرب تهران روزهای پایانی را می گذراند

سریال «محکومین۲»

سینماپرس: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «محکومین۲» به کارگردانی سید جمال سید حاتمی این روزها با ضبط اپیزود ۳۲ در محدوده غرب تهران ادامه دارد.

به گزارش سینماپرس، تصویربرداری روزهای پایانی سریال «محکومین ۲» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و به تهیه‌کنندگی بهروز مفید با تصویربرداری اپیزود ۳۲ در محدوده غرب تهران پیگیری می‌شود. 

سوگل طهماسبی، ویدا جوان، هدیه ذاکر، مهرناز بیات از بازیگران جدید اپیزود «مثل صنوبر» هستند. 

همچنین تدوین، صداگذاری و موسیقی به ترتیب توسط مهدی جودی و مسعود سخاوت دوست در حال انجام است. همچنین تصویربرداری این سریال تا خرداد ماه سال آینده ادامه دارد.

سریال «محکومین ۲» در ۴۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در اطراف اسلامشهر کلید خورد. هر قسمت از این سریال یک اپیزود و هر اپیزود دو بازیگر اصلی دارد و تعداد قسمت و بازیگران آن از «محکومین ۱» بیشتر است. به طوری که در فصل دوم این سریال حدود ۵۰۰ بازیگر حضور خواهند داشت که ۸۰ نفر ایفاگر نقش اصلی و مابقی بازیگران فرعی محکومین خواهند بود. موضوع محوری در «محکومین۱» مجازات جایگزین بود، اما فصل دوم این مجموعه به طلاق اختصاص دارد و در این فصل سیما تیرانداز، رابعه مدنی، شهره لرستانی و ... بازی می‌کنند.

نازنین فراهانی، مریم کاظمی، مزدک رستمی، بیژن بنفشه خواه، حسین محب اهری، نگار عابدی، محمد شیری، علیرضا جعفری، نادر فلاح، حسین سلیمانی، مریم بوبانی، علیرضا استادی، معصومه قاسمی پور، بهراد خرازی، مهری آل اقا، محمود جعفری، افسانه ناصری، جمشید صفری، ژاکلین آواره و ... از دیگر بازیگران این سریال اپیزودیک هستند.

سریال «محکومین ۲»کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت به نویسندگی مجید اسماعیلی پارسا و امیر محمد عبدی برای پخش از این شبکه تولید می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.