جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

بهرام رادان توضیح داد:

شکایت از پخش کننده «رقص روی شیشه» به دلیل وجود ابهامات مالی

 سریال «رقص روى شیشه»

سینماپرس: بهرام رادان در صفحه شخصی خود درباره شکایتش از پخش کننده سریال «رقص روی شیشه» توضیح داد.

 به گزارش سینماپرس، چندی پیش بهرام رادان بازیگر تئاتر و سینما به دلیل وجود ابهامات مالی درسریال نمایش خانگی «رقص روی شیشه» از شرکت های تصویر دنیای هنر، نماوا و سداد شکایت کرده بود، برای نخستین بار در صفحه شخصی خود به این اتفاق واکنش نشان داد و درباره شکایتش توضیح داد.

رادان در این باره نوشت: «تولید مجموعه «رقص روی شیشه» در ۲۶ قسمت با قصه‌ای بسیار جذاب و باگروهی از بهترین عوامل حرفه‌ای سینما از مهرماه ۹۷ آغاز شد. یکی دو ماه پس از شروع فیلمبرداری متوجه اتفاقات غیرطبیعی شدیم.

از اوایل دی‌ماه ۹۷ در خانه سینما، وزارت ارشاد و دادسرا به هر دری زدیم که این مجموعه نباید به این زودی پخش شود، بخش‌هایی از فیلمبرداری مانده، مبالغی ناپدید شده، باید شفاف شود و با این شیوه به بن بست می‌خوریم.

واکنش بهرام رادان درباره شکایتش از پخش کننده «رقص روی شیشه»

گفتند اگر مجموعه پخش شود، پول می‌رسد، بدهی‌ها پرداخت می‌شود و همه چیز حل می‌شود، شرکت پخش فشار آورد، آقایان کوتاه آمدند، پخش شد، باز پول‌ها ناپدید شد، نه تنها بدهی عوامل پرداخت نشد، بلکه چند برابر شد.

حالا سر و ته قصه را هم آوردند و به اسم پایان فصل اول به خورد مخاطب می‌دهند، خودشان آبرو ندارند وآبروی عوامل هم برایشان اهمیتی ندارد، مشکل اینجاست که نبود قانون بازدارنده، قلدری پخش کننده و همکاری سهوی برخی همکاران ساده اندیش همه در حال تکمیل این پازل فاسد هستند.

با این وجود بنده در کنار امیر آقایی و مهردادصدیقیان و سرمایه‌گذار اصلی، تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا نه تنها حقوق مادی و معنوی عوامل پروژه، بلکه اعتماد مخاطبین عزیز بیش از این از بین نرود.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.