سه‌شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶

با اعلام سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛

ثبت نام و ارسال آثار به «جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه ای مبین» آغاز شد

جشنواره فیلم 114 ثانیه ای مبین

سینماپرس: مدیر مرکز تولیدات چندرسانه ای قرآنی (مبین) جهاد دانشگاهی از آغاز ثبتن ام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه ای مبین خبر داد.

به گزاش سینماپرس و به نقل از روابط عمومی این جشنواره، جواد نصیری، مدیر مرکز تولیدات چندرسانهای قرآنی (مبین) جهاد دانشگاهی گفت: پیرو برگزاری نشست خبری جشنوراه فیلم ۱۱۴ ثانیه ای مبین و گاه شمار اعلام شده برای برگزاری این جشنواره، هم اکنون درگاه اینترنتی ثبت نام و ارسال آثار به نشانی اینترنتی http://mobinmedia.com/ باز و آماده دریافت آثار تولید شده توسط علاقهمندان است.

نصیری افزود: تمامی شرکت کنندگان در جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه ای مبین باید ضمن مطالعه فراخوان جشنواره و آشنایی با آیین نامه و مقررات شرکت در بخش های مختلف، از طریق لینک سایت اعلام شده ابتدا اقدام به ثبت نام کرده و تمامی بخش های مربوط به جدول ثبت نام را به دقت تکمیل و در پایان نیز فایل فیلم تولید شده را با کیفیت و حجم اعلام شده در سایت آپلود کنند.

مدیر مرکز تولیدات چندرسانه ای قرآنی (مبین) جهاد دانشگاهی بیان کرد: تمامی آثار ارسال شده در این جشنواره بر روی صفحه اینستاگرام مبین مدیا «https://www.instagram.com/mobin.media و یا mobin.media@» و نیز کانال آپارات این جشنواره به نشانی https://www.aparat.com/mobinmedia قابل مشاهده خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.