چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

سعید اسدی خبر داد؛

اتمام مرمت تالار اصلی تئاتر شهر در شهریور ماه

تئاتر شهر

سینماپرس: مدیر مجموعه تئاتر شهر گفت: طبق برنامه مرمت تالار اصلی تئاتر شهر می‌بایست تا شهریور ماه پایان یابد چرا که برنامه ریزی برای اجراهای پس از آن صورت گرفته است.

به گزارش سینماپرس، از پانزدهم اردیبهشت ماه سال ۹۸،   فاز دوم  مرمت و بازسازی سالن اصلی تئاتر شهر انجام شده و آخرین اجرای این سالن برای نمایش «ملاقات» پارسا پیروزفر بوده است. پس از آن این سالن در فاز مرمت قرار گرفته و سیستم ماشینری و تعویض صندلی‌های آن در انجام است.

سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر در این باره به فارس عنوان کرد: طبق آنچه ما در حال رصد هستیم، تا شهریور ماه فاز دوم مرمت این مجموعه به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه فهرست اجراهای مجموعه برای پس از بازسازی مشخص شده است، گفت: در صورتی که اتفاقی مترقبه و غیر قابل پیش بینی نیافتد، کنداکتور اجراهای تئاتر شهر تا انتهای سال بسته شده است و این سالن به سرعت پس از مرمت، پاکسازی و برای اجرا خود را آماده می‌کند.

اسدی اظهار داشت: طبق پیش بینی امیدواریم انتهای شهریور و اوایل مهر ماه بتوانیم در خدمت مردم باشیم.

وی با بیان اینکه فاز نخست مرمت این سال سال‌ها پیش انجام شده بود، گفت: واحد طرح‌های عمرانی مجموعه تئاتر شهر در حال نظارت بر مرمت سالن است و پیشرفت کار را مدام به ما اعلام می‌کند. خوشبختانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز چندی پیش به بازدید سالن آمد و در جریان چند و چون کار قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.