یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶

به کارگردانی بهزاد خداویسی؛

پایان ساخت «با من حرف بزن» در اتریش

بهزاد خداویسی

سینماپرس: تصویربرداری فیلم کوتاه «با من حرف بزن» به کارگردانی بهزاد خداویسی با موضوعی اجتماعی در اتریش به پایان رسید.

به گزارش سینماپرس، فیلم کوتاه «با من حرف بزن» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهزاد خداویسی امروز(یکشنبه ۲تیر) در اتریش پایان یافت و قرار است مراحل پس از تولید آن در روزهای آینده انجام شود.

از جمله عوامل این فیلم که ایرانی و خارجی هستند می‌توان به مارکو تیمپلیش فیلمبردار، اسماعیل علیزاده تدوین‌گر و امین ظهراب بیگی مدیرجلوه‌های ویژه، اشاره کرد.

فیلم کوتاه «با من حرف بزن» اقدامی فرهنگی برای نقد واقعه‌ای اجتماعی است که خداویسی با تولید آن سعی در آگاهی بخشی جهانی در این زمینه دارد. در این فیلم که با موضوع اجتماعی روز جهان و در حمایت از زنان تولید شده انوشیروان محسنی نقش اصلی و گیویا اوستوف، پریسا میسنر، زاکاویا گابریلا، ملیکا و ماریا پیشیار و نرگس دیناکانی، نقش های دیگر را بر عهده دارند.

انوشیروان محسنی بازیگر نقش اصلی با «من حرف بزن» بازیگر ایرانی مقیم اتریش پیش از این جوایزی از جشنواره‌های خارجی همچنین جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران در سال ۹۷ کسب کرده است.

بهزاد خداویسی تاکنون آثار متعددی کارگردانی کرده است؛ وی که از ۹ سالگی بازیگری را تجربه کرده در آثاری چون «تحفه‌ها»، «خمره»، «ضیافت»، «ایران سرای من است»، «روزگار جوانی» و «سرنخ» نقش آفرینی کرده و سابقه چهره پردازی در بیش از ۲۸ نمایشنامه سریال و فیلم سینمایی را داشته است.

همچنین مجموعه شعر «در کوچه‌پس‌کوچه‌های ونیز» و یک داستان بلند به نام «از پاریس تا دخمه» از او به چاپ رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.