یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱

امین حق شناس مطرح کرد:

«او بی سی» جدید در راه است/ انیمیشنی با موضوع زندگی یک انیماتور

انیمیشن او بی سی

سینماپرس: امین حق شناس انیماتور از ساخت انیمیشنی با موضوع دغدغه های زندگی شخصی اش خبر داد.

به گزارش سینماپرس، امین حق شناس انیماتور درباره جدیدترین انیمیشن خود به صبا عنوان کرد: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه این انیمیشن هستم و به احتمال زیاد از بهمن یا اسفند ۹۸ مراحل تولید کار را آغاز می کنم.

وی همچنین اعلام کرد: فعلا تمام مراحل تولید این انیمیشن بر عهده خودم است ولی ممکن است بعد از تکمیل فیلمنامه با تهیه کننده ای همکاری کنم.

خالق انیمیشن «او بی سی» درباره ساخته جدیدش گفت: این انیمیشن کاملا مستقل تولید می شود و به دغدغه های زندگی شخصی خودم می پردازد و مدت زمان آن به احتمال زیاد ۱۰دقیقه است.

این انیماتور در ادامه از تولید قسمت های جدید مجموعه انیمیشن «او بی سی» خبر داد و عنوان کرد: اکنون مشغول ساخت قسمت های جدید این انیمیشن هستم که با لوگو و گرافیک متفاوتی از ۶ قسمت گذشته که پخش شده در حال تولید است. مجموعه جدید این انیمیشن مانند قسمت های قبلی هر قسمت به موضوع هایی می پردازد که صرفا جنبه سرگرمی دارند و به مدت ۴۰ ثانیه تا یک دقیقه در فضای وب در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

حق شناس زمان پخش این انیمیشن اینترنتی را اینگونه بیان کرد: به دلیل آنکه این پروژه یا برند در حال ریدیزاین شدن و تغییر گرافیک است و ممکن است برای ادامه پروژه به دنبال حامی مالی باشم اما ضرورتی هم برای این کار ندارم. زمان پخش این انیمیشن هنوز به طور دقیق مشخص نیست.

وی در پایان درباره جدیدترین فعالیت های خود توضیح داد: در حال حاضر مشغول ساخت موزیک ویدیوهایی برای دو خواننده غیر ایرانی هستم و همچنین درگیر تولید چند انیمیشن تبلیغاتی برای مجموعه هایی هستم، ولی چون هنوز زمان اتمام آن ها مشخص نیست نمی توانم نامشان را بگویم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.