یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

تهیه کننده برنامه خبر داد؛

«به خانه برمی‌گردیم» با دکور جدید روی آنتن می رود

به خانه برمی گردیم

سینماپرس: برنامه «به خانه بر می گردیم» یکشنبه ۳۰ تیر با دکور جدید از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

به گزارش سینماپرس، گودرز عزیزی تهیه کننده برنامه «به خانه بر می گردیم» درباره دکور این برنامه گفت: در طراحی دکور جدید این برنامه سعی کردیم، از عناصر معماری ایرانی – اسلامی استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: دکور برنامه شیبه یک خانه است و تفکیک فضایی در بخش های مختلف آن دیده می شود.

عزیزی توضیح داد: در طراحی فضاهای داخلی و مبلمان این دکور از رنگ های گرم استفاده شده است. همچنین از قابلیت های این دکور این است که در آکسسوار به معماری اقلیمی شهرهای مختلف ایران عزیزمان اشاره شده است.

تهیه کننده برنامه «به خانه بر می گردیم» ادامه داد: در دکور این برنامه فضاهای مختلفی مانند آشپزخانه، فضایی مختص بخش هنری، پزشکی، سلامت، کودک و خانواده جانمایی شده است و سعی دارد یک فضای گرم و صمیمی خانواده ایرانی را در قاب تصویر نمایش دهد که این طراحی توسط فهیمه شعبانی انجام شده است.

عزیزی همچنین یاد آور شد: برنامه قدیمی «به خانه بر می گردیم» بر اساس نظر سنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما با ۲۳.۷ درصد مخاطب و ۸۸.۹ درصد رضایت در رتبه ششم پربیننده ترین برنامه های تلویزیون قرار گرفته است.

این برنامه امروز با اجرای قاسم بی نیاز و ژیلا امیر شاهی روانه آنتن می شود.

برنامه «به خانه بر می‌گردیم» یک برنامه ترکیبی زنده از گروه خانواده و کودک است که از شنبه تا پنجشنبه هر هفته به تهیه کنندگی گودرز عزیزی و با اجرای محمد نظری، فاطمه راد، راحله امینیان، قاسم بی نیاز، ژیلا امیر شاهی و ... ساعت ۱۷ و به مدت یک ساعت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. دعوت از کارشناسان و صاحب نظران حوزه پزشکی، هنری و آشپزی از بخش‌های مهم این برنامه است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.