دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

انتشار یک آلبوم ۲ سال پس از درگذشت خواننده‌اش

حامد هاکان

سینماپرس: آلبوم «فرشته زمینی» که در سال ۹۷ موفق به اخذ همه مجوزهای رسمی برای انتشار شده بود، روز ۱۵مرداد در سراسر کشور منتشر خواهد شد تا دوستداران حامد هاکان دو سال پس از فوتش، شاهد انتشار نخستین اثر رسمی وی در بازار موسیقی کشور باشند.

به گزارش سینماپرس، اینکه بعد از فوت یک خواننده، آهنگ‌هایش به بازار موسیقی بیاید، بعد از فوت مرتضی پاشایی زیاد شد و حالا نوبت به حامد هاکان رسیده است. آلبوم «فرشته زمینی» که در سال ۹۷ موفق به اخذ همه مجوزهای رسمی برای انتشار شده بود، روز ۱۵مرداد در سراسر کشور منتشر خواهد شد تا دوستداران حامد هاکان دو سال پس از فوتش، شاهد انتشار نخستین اثر رسمی وی در بازار موسیقی کشور باشند.
این آلبوم در ۱۰ قطعه و با ترانه و موسیقی حامد هاکان و تنظیم میلاد ترابی (که البته تنظیم‌های نهایی پس از فوت این خواننده انجام شده است)، از سوی موسسه صوت «آوای هنر» روانه بازار موسیقی کشور می‌شود. جزئیات این اثر در روز انتشار آلبوم در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت. این هنرمند با آثار شخصی و همکاری با خوانندگانی نظیر محسن چاوشی، فرزاد فرزین و محسن یگانه به شهرت رسید، اما در ادامه نتوانست فعالیت‌های خود را به شکل رسمی دنبال کند.
حامد هاکان یکی از هنرمندان مستعد دهه ۸۰ بود که مسیر پرفرازونشیبی را در زندگی هنری خود طی کرد و خیلی‌ها اعتقاد داشتند می‌توانست از جمله ستاره‌های بازار باشد، اما این اتفاق رخ نداد و با مسائل مختلفی در عرصه فعالیت حرفه‌ای خود مواجه شد، تا اینکه ۱۲مهر ۹۶ بر اثر ایست قلبی چشم از جهان فروبست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.