یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳

۲ خبر از رادیونمایش:

داوران «نوایش» معرفی شدند/ عیدانه رادیو نمایش با یک برنامه زنده

جشنواره نمایش‌های کوتاه رادیویی «نوایش»

سینماپرس: پخش برنامه زنده «عیداعید» از رادیو نمایش و معرفی داوران جشنواره «نوایش» ۲ خبر امروز از رادیو نمایش هستند.

به گزارش سینماپرس، علیرضا جاویدنیا و قاسم افشار بیستم مرداد ماه مهمان ویژه برنامه زنده «عیداعید» رادیو نمایش می شوند.

«عیداعید» ویژه برنامه رادیو نمایش است که به مناسبت دهه ولایت از بیستم تا بیست و نهم مرداد به صورت زنده از شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.

این برنامه شامل بخش های متنوعی مانند: مسابقه، تست گویندگی، اجرای زنده نمایش رادیویی، تست بازیگری، استندآپ کمدی، موسیقی زنده همراه با گفتگو با هنرمندان است که در بخش اجرای زنده نمایشی رادیو، معصومه عزیزمحمدی، بهادر ابراهیمی و فرزاد شیرمحمدی به ایفای نقش می پردازند.

علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با مراجعه به رادیو نمایش در میدان ارگ پانزده خرداد، خیابان داور، ساختمان رادیو، محوطه حیاط رادیو نمایش در این ویژه برنامه و جشن رادیویی به مدت ۱۰ روز شرکت کنند.

نویسندگان این برنامه مهدی فراهانی، مهتاب سهیلی نیک، مهدی ازوج هومن و مرجان رضاییان هستند و شهرام راسخ به اجرای استندآپ کمدی می پردازد.

«عیداعید» به تهیه کنندگی علیرضا محمدنیا، با اجرای نگین خواجه نصیر و مهدی طهماسبی و گزارشگری مهران میرحسینی، هر روز ساعت ۱۸ تا ۲۰ به صورت زنده در رادیو نمایش اجرا و از آنتن این شبکه رادیویی پخش خواهد شد.

داوران آثار سومین جشنواره «نوایش» معرفی شدند

طی احکامی جداگانه از سوی مدیرکل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش، داوران آثار سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی «نوایش» معرفی شدند.

در متن این حکم آمده است:

«جشنواره نوایش فرصتی فراهم آورده است تا نقش و اهمیت نمایش های کوتاه رادیویی بیش از پیش نمایان شود.

در این مسیر، انصاف و عدالت در داوری آثار حساسیت بیشتری پیدا می کند.

لذا نظر به تجربه و تعهد جنابعالی، بدینوسیله به عنوان عضو هیأت انتخاب سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی «نوایش» منصوب می شوید.

در این احکام میکائیل شهرستانی، شهریار کرمی و جهانشاه آل محمود به عنوان داور به بررسی آثار سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی «نوایش» می پردازند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.