یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳

روی آنتن شبکه دو؛

شوخی با فضای مجازی در «میخچه»‌‍‌

میخچه - فضای مجازی

سینماپرس: فصل جدیدِ «میخچه» با سبک و سیاقی متفاوت، آیتم‌های نمایشی و حضور دو مجری در فرم و محتوایی تازه، تولید خواهد شد و پس از ماه محرم به قاب تلویزیون بازخواهد گشت.

به گزارش سینماپرس، برنامه «میخچه» هر چهارشنبه از شبکه دو به عنوان یک برنامه فانتزی با وجهه طنز به بررسی اخبار، حواشی، ترند و هشتگ‌ها در فضای مجازی می‌پردازد.

حسین زارع‌زاده تهیه کننده برنامه «میخچه» در خصوص هدف ساخت و تولید این برنامه در گروه سیاسی شبکه دو گفت: امروز مخاطب به شدت درگیر فضای مجازی است و ما می خواهیم به مخاطب بگوییم نباید هرچه می‌بینید و می‌شنوید باور کنید چرا که حقیقت فراتر از این‌ها است.

وی با اشاره به بخش‌های مختلف «میخچه» شامل مرور اخبار، بازخوانی برخی شایعات منتشر شده در این فضا و پاسخ به آنها، گزارش مردمی و گفتگو با شخصیت تِرند هفته، اظهار داشت: این برنامه، به عنوان یکی از برنامه‌های تخصصی فضای مجازی و حواشی آن است و تیم ما به صورت پیوسته اخبار مهم را در فضای مجازی رصد می‌کند تا به اخبار حاشیه‌سازی که ترند و با هشتگ‌های پُر بحث داغ شده است در قالب طنز پرداخته شود.

تهیه کننده «میخچه» با بیان اینکه خوشبختانه برنامه مورد اقبال مخاطبان قرار گرفته است، گفت: فصل نخست مجموعه رو به پایان است و برای تولید بیست و شش قسمت فصل دوم برنامه آماده خواهیم شد.

گفتنی است برنامه «میخچه» کاری از گروه سیاسی به تهیه‌کنندگی حسین زارع‌زاده چهارشنبه‌ها ساعت ۱۹:۴۵ از شبکه دو سیما پخش و ۰۲:۳۰ بامداد پنجشنبه بازپخش می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.