یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

از روز گذشته؛

کوله نارنجی به قاب شبکه مستند بازگشت

شبکه مستند

سینماپرس: از روز گذشته ساعت ۱۵ پخش مستند «کوله نارنجی» را در دستور کار شبکه مستند قرار گرفته است. این مجموعه مستند با موضوع ایران‌گردی تولیدشده است و روایتی نوجوانانه از ایرانگردی است.

به گزارش سینماپرس، در این مجموعه مستند نیروهای جوان و خوش‌ذوق به همراهی سیروس حصاری مدرس عکاسی از زاویه لنز یک عکاس پتانسیل گردشگری استان البرز را به تصویر می‌کشند.

قسمت نخست مستند ۱۱ قسمتی «دغدغه‌های یک عکاس» با تصاویری از جاده نظرآباد به اشتهارد روی آنتن می‌رود، دست کندهای اشتهارد، معرفی امامزاده عبدالقهار و دریاچه نمک اشتهارد از زاویه لنز دوربین عکاسان از  دیگر موضوعاتی است که این مجموعه به آن‌ها پرداخته است.

«دغدغه‌های یک عکاس» هر شب ساعت ۱۹:۳۵ از شبکه مستند پخش می‌شود و بازپخش آن روز بعد ساعت ۱:۳۰ بامداد خواهد بود.  

شبکه مستند همچنین از امروز ساعت ۱۵ پخش مستند «کوله نارنجی» را در دستور کار قرار داده است. این مجموعه مستند با موضوع ایران‌گردی تولیدشده است و روایتی نوجوانانه از ایرانگردی است.

در «کوله نارنجی» دانیال و پسرخاله‌اش با پیدا کردن یک دفترچه سفرنامه که از پدربزرگشان به یادگار باقی‌مانده است، راه جدیدی را در پیش می‌گیرند و به گشت‌وگذار در جاذبه‌های گردشگری ایران می‌پردازند.
این مجموعه مستند ۶ قسمتی به تهیه‌کنندگی عطا پناهی و کارگردانی پدرام بهرامی تولیدشده است و  از شنبه ۲۳ شهریور هر روز ساعت ۱۵ از شبکه مستند روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.