چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

به کارگردانی گرینوی؛

مورگان فریمن در «لوکا مورتیس» نویسنده و تهیه کننده می‌شود

مورگان فریمن

سینماپرس: مورگان فریمن در فیلم «لوکا مورتیس» به کارگردانی گرینوی، بازیگر و تهیه‌کننده خواهد بود.

  1. به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، مورگان فریمن در فیلم جدید پیتر گرینوی به نام «لوکا مورتیس» به عنوان تهیه کننده و بازیگر حضور خواهد داشت.

مورگان در این فیلم نقش نویسنده‌ای را خواهد داشت که آخرین ماجراجویی بزرگ او مرگبار خواهد بود. او که در منطقه ایتالیای کوچک شهر نیویورک زندگی می‌کند، به همراه خانواده اش به لوکا می‌رود تا به دنبال ریشه‌های اجدادی خود بگردد.

فریمن به همراه لوری مک کریری از سوی کمپانی ریویلیشن به همراه همکار قدیمی گرینوی کیز کاساندر، تهیه کنندگان این فیلم خواهند بود.

فیلم سینمایی «لوکا مورتیس» پانزدهمین فیلمی است که در همکاری با گرینوی و کاساندر ساخته می‌شود. برنامه ریزی شده تا فیلمبرداری این فیلم از مارس سال ۲۰۲۰ آغاز شود.

گرینوی از فیلم‌های مشهور بریتانیا است که برجسته‌ترین فیلم‌های او در گذشته شامل «کتاب خوشامدگویی»، «آشپز، دزد»، «قرارداد نقشه‌کش» و «غرق کردن به ترتیب» شماره می‌شود.

مورگان فریمن برای فیلم سینمایی «بچه میلیون دلاری» یک جایزه اسکار دریافت کرده و برای فیلم‌های «مهارت شهر نشینی»، «راننده خانم دیزی»، «رستگاری در شاوشنگ» و «شکست ناپذیز» نامزد بهترین بازیگر این آکادمی شد. او اخیراً در فیلم سینمایی «فرشته سقوط کرده است» نقش رئیس جمهور خیالی آمریکا را ایفا کرده است. او در سال ۲۰۱۷ جایزه انجمن بازیگران آمریکا را هم دریافت کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.