جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱

در بیست و دومین دوره جشنواره؛

برگزاری چهار کارگاه همزمان باجشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

سینماپرس: در ایام برگزاری بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، چهار کارگاه به مدیریت شیرین بزرگمهر، ساناز بیان، یوسف باپیری و پیام دهکردی برگزار می شود.

به گزارش سینماپرس، روابط عمومی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر خبر داد کارگاه‌های آموزشی جشنواره بیست و دوم در چهار عنوان تحت مدیریت پیام دهکردی به عنوان مدیرگروه آموزش و کارگاه‌های بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر برگزار خواهد شد.

برگزاری چهار کارگاه همزمان با بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر

بر این اساس در ایام برگزاری بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، شیرین بزرگمهر کارگاه «تئاتر بیرونی»، ساناز بیان کارگاه «زخمِ درام» یا «درامِ زخم»، یوسف باپیری کارگاه تئاتر مستند؛ مبارزه‌ای برای بازنمایی «حقیقت» یا «واقعیت یا حافظه» و پیام دهکردی کارگاه «بی‌بازیگری» را برگزار خواهند کرد.

کارگاه‌های ذکرشده از ۱۵ تا ۱۸ آبان در نوبت صبح از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن سازمان منطقه آزاد اروند واقع در خرمشهر برگزار خواهد شد.

با توجه به ظرفیت محدود هر چهار کارگاه، علاقه‌مندان بایستی برای حضور در هر یک از آن‌ها از طریق دبیرخانه مرکزی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر واقع در منطقه آزاد اروند اقدام به ثبت‌نام کنند.

بیست‌ و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در بخش‌های مسابقه نمایش‌های صحنه، مسابقه نمایش‌های کوتاه، مسابقه نمایشنامه‌نویسی و نمایش‌های محیطی و میدانی از ۱۵ تا ۱۹ آبان‌ماه ۱۳۹۸ در منطقه آزاد اروند به‌دبیری حمیدرضا آذرنگ برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.