شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹

برای حمایت حقوق اعضا؛

اطلاعیه انجمن صنفی عکاسان سینما برای متقاضیان عضویت

انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران

سینماپرس: انجمن صنفی عکاسان سینما برای متقاضیان عضویت در این انجمن اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش سینماپرس، انجمن صنفی عکاسان سینما در پی حمایت و پیگیری حقوق اعضای خود و بر پایه مواد اساسنامه و آیین‌نامه عضویت و همچنین تفاهم‌نامه های فی مابین با سایر صنفوف سینمایی اعلام می کند از این پس تاییدیه های لازم از انجمن عکاسان سینما برای تمامی متقاضیان عضویت در انجمن، درباره عکاسی از پروژه های سینمایی الزامی است و ارایه آن‌ها در زمان عضویت ضروری است.

برای دریافت نامه تاییدیه موارد زیر رعایت شود:

۱-ارسال معرفی نامه رسمی از سوی تهیه کننده، مدیر تولید یا کارگردان پروژه سینمایی به انجمن صنفی عکاسان سینما دباره بهره مندی از خدمات عکاس مذکور.

۲-ارایه رزومه از سوی عکاس.

۳-ارایه نمونه کارهای عکاسی صحنه و پشت صحنه که توسط شخص عکاس تهیه شده است.

متقاضیان مدارک مورد نیاز را به نشانی خیابان بهار جنوبی، کوچه سمنان، پلاک ۲۹، خانه سینما، انجمن صنفی عکاسان سینما ارسال کنند.

هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان سینما ضمن بررسی موارد فوق پاسخ کتبی خود را درباره این موضوع صادر می کند.

لذا از تمامی عکاسان فعال در حوزه سینما که قصد عضویت در انجمن صنفی عکاسان سینما را دارند، درخواست می شود ضمن رعایت اصول حرفه ای سینما و عکاسی صحنه، نسبت به ارایه موارد فوق به هنگام شروع فعالیت در پروژه های سینمای اقدام کنند. در صورتی که متقاضی، تاییدیه صادر شده از سوی انجمن را کسب نکنند، آن پروژه بعنوان فعالیت حرفه ای متقاضی در نظر گرفته نشده و فاقد شرایط لازم جهت عضویت در انجمن خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.