جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

در مرور آثار؛

آل پاچینو به شبکه نمایش می‌آید

شبکه نمایش

سینماپرس: این هفته فیلم‌هایی از «آل پاچینو»، بازیگر چهره و تهیه کننده سینما دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند.

به گزارش سینماپرس، این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از «آل پاچینو»، بازیگر چهره و تهیه کننده سینما که دارای سبک ویژه و به واقع سرشار از استعداد است و به خوبی می‌تواند ایفاگر هر نقشی باشد دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند.

او در دوران کودکی صدا و بازی شخصیت‌هایی که در فیلم‌ها می‌دید را تقلید می‌کرد تا اینکه سال ۱۹۶۶ در کلاس بازیگری لی استراسبرگ شرکت کرد و مدتی بعد در نقش‌های مکمل به بازی پرداخت و در این مدت موفق به دریافت دو جایزه تونی شد. اولین بار در سال ۱۹۶۹ در فیلم (ناتالی و من) به ایفای نقش پرداخت. سرانجام در سال ۱۹۷۹ و با بازی در فیلم به یادماندنی «پدرخوانده» زندگی اش برای همیشه تغییر کرد.

او یکی از بهترین بازیگران عصر حاضر و تمام تاریخ سینما شناخته می‌شود و شخصیت ها، بازی‌ها و حضور او در فیلم‌های گزیده‌ای که بازی کرده ماندگار شده است و بازیگران زیادی از هنرنمایی او الهام گرفته و سعی کرده اند سبک و روش او در بازیگری را دنبال کنند.

پاچینو یک بار برنده‌ جایزه اسکار، ۳ بار برنده جایزه گلدن گلوب و ۱ بار برنده‌ جایزه امی شده است.

«پدر خوانده ۱»، «سر پیکو»، «سیمون»، «عدالت برای همه»، «بی خوابی»، «افشاگر» و «قتل عادلانه» از جمله آثار مطرحی هستند که با بازی این بازیگر به ترتیب از شنبه ۲۵ آبان ماه تا جمعه اول آذرماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۳ بامداد و ۸ صبح روز بعد بازپخش می‌شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.