چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹

معرفی جدیدترین برنامه‌های رادیو قرآن

محمد هادی صلح جو

سینماپرس: محمد هادی صلح جو مدیر گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن، برنامه‌های جدید این شبکه رادیویی را تشریح کرد.

به گزارش سینماپرس، محمد هادی صلح جو مدیر گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن، درباره برنامه‌های جدید این شبکه  رادیویی به خبرنگاران جوان، گفت: مجله صبحگاهی تسنیم شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۴۵ تا ۸ بامداد پخش می‌شود. در این برنامه تلاش می‌کنیم یک صبح معنوی و قرآنی و البته با نشاط را برای شنوندگان رادیو قرآن رقم بزنیم. بخش‌های متنوعی همچون زیارت روزهای هفته، تلاوت آیت‌الکرسی، تلاوت یک صفحه قرآن و بیان حکمت‌های قرآنی بخشی از مجله صبحگاهی ماست.

صلح جو افزود: در برنامه «تقویم تاریخ» هم مناسبت‌های روز بررسی می‌شود. رادیو قرآن برنامه عصرگاهی با نام «والعصر» را هم دارد که تلاش می‌کنیم در آن آخرین رویدادهای قرآنی را بازگو کنیم. یکی از رسالت‌های اصلی رادیو قرآن پوشش محافل قرآنی کشور است که در مناسبت‌های مختلف این اتفاق رخ می‌دهد. این هفته به مناسبت هفته بسیج هر شب، محافل قرآنی که ویژه هفته بسیج اجرا می‌شود، پوشش می‌دهیم که بیشتر در نقاط محروم برگزار می‌شود. در هفته بسیج هر روز با یک چهره بسیجی در میان قاریان قرآنی گفت‌وگو می کنیم.

مدیر گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن در پایان بیان کرد: رادیو قرآن همچنین یک بخش خبری با عنوان ۱۱۴ ثانیه دارد که در ۳ نوبت شبانه روز شنوندگان را با اخبار و اطلاعات قرآنی کشور همراه می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.