دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

در سیزدهمین دوره جشنواره؛

ادامه نمایش مستندهای سینماحقیقت در استان‌ها

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت»

سینماپرس: امسال علاوه بر تهران، فیلم‌های جشنواره سینماحقیقت در ۱۹ استان دیگر نمایش داشتند و این روند در برخی استان‌ها ادامه دارد.

به گزارش سینماپرس، همزمان با برگزاری این دوره از جشنواره سینماحقیقت در پردیس سینمایی چارسو، فیلم‌های این رویداد سینمایی در ۱۹ استان منتخب برای مخاطبان و علاقه‌مندان اکران شدند و نمایش فیلم‌ها تا آخرین روز جشنواره و بعضا پس از اختتامیه در این استان‌ها ادامه دارد.

استان‌های مازندران شهر ساری، استان هرمزگان شهر بندرعباس، استان خراسان جنوبی شهر بیرجند، استان ایلام شهر ایلام، استان اردبیل شهر اردبیل، استان سیستان و بلوچستان شهر زاهدان، استان آذرباییجان شرقی شهر تبریز، استان خوزستان شهر اهواز، استان لرستان شهر خرم‌آباد، استان کرمان شهر کرمان، استان قم شهر قم، استان همدان شهر همدان، استان زنجان شهر زنجان، استان گلستان شهر گرگان، استان اصفهان شهر اصفهان، استان مشهد شهر مشهد، استان فارس شهر شیراز، استان بوشهر شهر بوشهر و استان یزد شهر یزد از نقاطی بودند که امسال میزبان فیلم‌های سینماحقیقت شدند.

اکران فیلم ها در استان‌های هرمزگان، خراسان جنوبی، ایلام، اردبیل، کرمان، زنجان، گلستان در روز ۲۵ آذر نیز ادامه دارد و استان فارس نیز تا ۲۶ آذر آثار سینماحقیقت را در سینمای منتخب‌اش نمایش می دهد. دو استان بوشهر و یزد در روزهای ۲۷ و ۲۸ آذر نمایش فیلم خواهند داشت و استان‌های اصفهان و مشهد تا ۲۹ آذر این برنامه را ادامه خواهند داد.

لازم به ذکر است فیلم‌ها در اصفهان در دو سالن سیتی‌سنتر و سوره و در مشهد در دو سالن اطلس و هویزه نمایش داده می‌شوند.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.