یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

امروز؛

کمک‌های «حاج قاسم» در سیل خوزستان، روی آنتن شبکه یک

حاج قاسم سلیمانی

سینماپرس: زندگینامه، ایثارگری‌ها و کمک‌های شهید قاسم سلیمانی در مستند «حاج قاسم» روایت می‌شود.

به گزارش سینماپرس،  مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سرلشکر حاج قاسم سلیمانی لحظاتی پیش از شبکه یک سیما روی آنتن است. این برنامه از ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز شده و تا حوالی اذان ظهر با اجرای مهدی آقابیگی و محمدرحمان نظام‌اسلامی به طور زنده ادامه خواهد داشت.  

همچنین ویژه برنامه دیگری بعد از بخش خبری ساعت ۱۹ ویژه تشییع پیکر سپهبد حاج قاسم سلیمانی امشب بطور زنده پخش می‌شود. با توجه به پخش ویژه برنامه‌های شهادت فرمانده رشید اسلام قاسم سلیمانی امشب برنامه "پایش" و سریال "زیرهمکف" پخش نخواهد شد.

سایر ویژه برنامه‌های پیش‌بینی شده برای امروز و امشب بدین شرح است:

مستند "حاج قاسم"

این مستند به تهیه‌کنندگی هومن نیری کاری از گروه سیاسی شبکه یک است که به مرور زندگی سردار سلیمانی از کودکی تا شهادت را روایتگری می‌کند. در این مستند که با تصاویر مستندی همراه است، ضمن اشاره گذرا به زندگینامه، ایثارگری‌های این شهید در دوران دفاع‌مقدس تا مبارزه با تروریسم، القاعده و مقابله تا نابودی تکفیری‌های داعش به تصویر کشیده شده است. این مستند ۲۵ دقیقه‌ای همچنین کمک‌های شهید قاسم سلیمانی در سیل اخیر خوزستان را هم روایت می‌کند. مستند حاج قاسم امروز ساعت ۱۴:۵۵ از شبکه یک پخش خواهد شد.

ویژه برنامه" عصر"

ویژه برنامه عصر با موضوع شخصیت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و در ادامه برنامه شب گذشته به صورت زنده از شبکه یک پخش می‌شود. در این برنامه علاوه بر حضور کارشناسان سیاسی داخلی با کارشناسان خارجی از طریق ارتباط ویدئویی درخصوص این اقدام جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن سرلشکر حاج قاسم سلیمانی گفت‌وگو می‌شود. ویژه برنامه تلویزیونی «عصر» به تهیه‌کنندگی و اجرای نادر طالب‌زاده حوالی ساعت ۱۵:۳۰ روی آنتن می‌رود.

"در میانه آتش"

در میانه آتش نام برنامه‌ای است که به اولین گفت‌وگوی مطبوعاتی سردار سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اختصاص دارد. در این برنامه سردار سلیمانی ناگفته‌هایی را از توصیه‌ها و اشاره‌های رهبر انقلاب در جریان جنگ ۳۳ روزه بیان می‌کند. این مستند امشب پس از بخش خبری ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.