چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹

وقتی بی کفایتی «ابراهیم داروغه‌زاده» بیش از پیش آشکار می شود؛

اظهار عجز و لابه دبیر جشنواره فجر به وطن فروشان نان به نرخ روزخور

ابراهیم داروغه زاده در دوازدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران

سینماپرس: «ابراهیم داروغه‌زاده» دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به جای مواخذه جماعتی که در شرایط بحرانی کشور با دشمنان این سرزمین هم نوا شده و آواز تحریم سر داده اند، دلنوشته‌ای را خطاب به این نوکران جبهه دشمن منتشر کرد.

به گزارش سینماپرس، متن دلنوشته «ابراهیم داروغه‌زاده» به شرح زیر است:


به نام آرامش‌بخش دل‌ها

هنرمندان شریف و فرهیخته سینمای ایران

‌در شرایطی به استقبال سی و هشتمین جشنواره‌ی فیلم فجر می‌رویم که آحاد ملت نجیب ایران، در داغ از دست دادن عزیزترین‌هایشان، در سانحه ناخواسته‌ی هوایی به سوگ نشسته‌اند.
‌بر هیچ وجدان منصفی پوشیده نیست که هنر آفرینی شما، مرهمی است بر قلوب زخمی مخاطبانتان که قطعاً، شرایط کاهش آلام و دردهایشان را نیز فراهم می‌نماید.

‌تاریخ این سرزمین، حضور پر شور و مهرتان را در کمک به آسیب دیدگان حوادث طبیعی و شورآفرینی‌های مدنی فراموش نخواهد کرد. هر ساله، میلیون‌ها ایرانی در سراسر کشور و حتی خارج از مرزها، مشتاقانه و بی‌صبرانه، منتظر تماشای آثارتان هستند تا در سایه آن، کینه، نفرت و عصبیت را از وجودشان پالایش کنند.

‌بی‌شک، احترام به استقبال این مردم که شما یکی از ستارگان زندگی‌شان هستید تالیف قلوب و نزدیکی دل‌ها را به همراه خواهد داشت.

‌ستاد اجرایی جشنواره فیلم فجر؛ با رعایت تمامی شئونات، ضمن ابراز همدردی مجدد با خانواده‌های داغدار، تمام اهتمام خود را ضمن تعاملات فرهنگی با شما، مصروف همدلی‌های صادقانه خواهند نمود، چرا که باور دارد سینما و سینماگران ایرانی، همچنان، اسباب مباهات و سرافرازی این سرزمین را تضمین خواهند نمود.

‌ کوچک سینمای ایران

ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم فجر ۳۸   

نظرات

 • ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۸
  0 0
  این آقا بی کفایت ولی شما چی که در این سال ها که سینما پرس شروع به کار کرده جز پاچه خاری برای جریانی هيچ چیزی نداشته است
  پاسخ سایت: لطفا بفرمایید سینماپرس برای چه جریانی پاچه خوری کرده؟ :)
 • ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۷
  0 0
  بله اینجوری بود که خون یک عنصر ولایی مثل حاج قاسم باعث شد نفاق پنهان دیرینه مدیران و پیاده نظام آشکار شود .مدیر سینما بجای برخورد شدید با بازیگرانی که خط ترامپ را در کشور دنبال می کنند ، چنین منفعلانه و خنثی ظاهر می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.