شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱

در سی و هشتمین دوره جشنواره؛

پرواز سیمرغ جشنواره فیلم فجر بر فراز قله سبلان

جشنواره فیلم فجر در اردبیل

سینماپرس: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با پایتخت در اردبیل خبر داد.

به گزارش سینماپرس، سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: لیست فیلم‌های منتخب قابل اکران، زمان پیش فروش بلیت و زمان‌بندی نمایش آن در اردبیل هنوز مشخص نشده است و پس از اعلام نهایی از سوی دبیرخانه جشنواره فیلم فجر، بصورت رسمی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نیز اعلام خواهد شد.

وی گفت: دهه فجر امسال که به بوی شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی عطرآگین گشته  از اهمیت خاصی برخوردار است و برنامه های فرهنگی و هنری نیز در سطح استان باشکوه هرچه تمامتر برگزار خواهد شد.

اسحاقی ضمن اشاره به برگزاری و استقبال خوب مردم استان اردبیل از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سال گذشته بیان کرد: امسال نیز با رایزنی‌های صورت گرفته با دبیرخانه جشنواره، شرایط لازم برای اکران فیلم های بیشتر در استان را آماده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: اقدامات و تدابیر لازم جهت برگزاری باشکوه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در استان اردبیل صورت گرفته است که با برنامه ریزی های صورت گرفته امیدواریم شاهد استقبال حداکثری مردم از جشنواره در اردبیل باشیم.

لازم به ذکر است فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجراز ۱۵ تا ۲۲ بهمن همزمان با تهران در استان اردبیل به نمایش درخواهند آمد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.