یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

به کارگردانی سالم صلواتی؛

همسر هدایت هاشمی در «پدران»

فیلم سینمایی پدران

سینماپرس: مهشید ناصری گفت: همسرم من را به پروژه «پدران» معرفی کرد و در لحظات آخر به مجموعه ملحق شدم.

به گزارش سینماپرس، مهشید ناصری یکی از بازیگران اصلی فیلم سینمایی «پدران»، درباره چگونگی شکل گیری همکاری با این پروژه به خبرنگاران جوان گفت: لحظات آخر به جمع بازیگران فیلم ملحق شدم، هدایت هاشمی همسرم، من را معرفی کردند و سالم صلواتی پس از بررسی، تاییدیه را دادند و همکاری آغاز شد؛ این از تجارب اولیه نقش بلند من در حوزه سینماست.

او افزود: نقشم حدود ۱۶ سال از سن واقعی ام بزرگتر است که این موضوع برای من چالش بزرگی به وجود آورد؛ ساخت و پرداخت آن نیز به چالش‌های رسیدن به نقش اضافه می‌کرد، اما با داشتن گروهی حرفه‌ای و بی حاشیه همه چیز به خوبی پیش رفت.

این بازیگر در خصوص یکی از سخت‌ترین سکانس‌های فیلم گفت: سخت‌ترین قسمت کار که هنوز استرس آن  وجود دارد، دویدن از وسط اتوبان به اتفاق علیرضا ثانی فر بود، این صحنه چالش و استرس زیادی برای گروه داشت، چون ما جلوی ماشین‌ها را نگرفتیم و باسرعت تردد داشتند و به یکباره عرض اتوبان را باید طی می‌کردیم.

این بازیگر بیان کرد: شخصیت‌های قصه، تفاوت نسل‌ها و افکار آن‌ها که در فیلم مطرح می‌شود را در جامعه امروز زیاد می‌بینیم البته به نسبت قبل کمتر و کمتر می‌شود، اما باز هم زیاد است و باید تلاش کرد این گپ و فاصله کاهش یابد. البته نمی‌توان گفت اصلا فاصله‌ای نباشد و همه از بین برود، چون غیر ممکن است؛ بالاخره هرکسی در زمان خودش و با تربیت و طرز فکر متناسب با آن رشد کرده و الان هم برای فرزندانش پیاده می‌کند.

در خلاصه داستان «پدران» به کارگردانی سالم صلواتی آمده :رویارویی دو نسل می‌تواند حادثه بیافریند؛ در «پدران» حادثه‌ای دو نسل را رو در روی یکدیگر قرار می‌دهد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.