سه‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

در فهرست فروش هفتگی؛

دختر بد، پسران بد را کنار زد

فیلم «پرندگان شکاری»

سینماپرس: دختر بد سینما با فیلم «پرندگان شکاری»، به صدرنشینی پسران بد در سینماهای جهان، پایان داد.

به گزارش سینماپرس، این هفته در فهرست فروش هفتگی فیلم های جهان آخرین فیلم کمپانی دی سی، در جایگاه نخست قرار گرفته است.

فیلم پرندگان شکاری و رهایی فانتزی یک هارلی کوئین، (Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley) تازه‌ترین اثر اکشن ماجراجویی شرکت برادران وارنر با همکاری کمپانی دی سی کمیک است که  به کارگردانی کتی یان، ساخته شده. در این فیلم مارگو رابی، مری الیزابت وینستد، جورنی اسمولت بل، روزی پرز، کریس مسینا، الا جی باسکو، الی وانگ، ایوان مک‌گرگور، استیو ویلیامز و دانا لی نقش‌آفرینی می‌کنند.

روایت فیلم  درباره اتفاقاتی است که پیرامون هارلی کویین روی می‌دهد. او روانشناس آماتوری بود که برای کارآموزی در بیمارستان روانی شهر آرکهام مشغول به کار بود، جایی که جوکر به عنوان یکی از بیماران نگهداری می‌شد. هارلی پس از دیدارهایی که با جوکر دارد داوطلبانه تصمیم به درمان او می‌گیرد اما دیوانه‌وار عاشقش می‌شود و این عشق زمینه‌ساز تغییرات شخصیتی وی می‌شود. این عشق باعث می‌شود که هارلی، ‌جوکر را از این بیمارستان روانی فراری دهد. جوکر در اکثر مواقع به او توهین می‌کند و وی را نادیده می‌گیرد، حتی سعی می‌کند او را بکشد اما هارلی کویین از عشق خود دست نمی‌کشد.

در این فیلم می بینیم که هارلی پس از جدا شدن از جوکر، همراه با سه ابرقهرمان دیگر، برای نجات زندگی دختری کوچک تلاش می‌کنند…

پرندگان شکاری و رهایی فانتزی یک هارلی کوئین، (Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley)، در هفته نخست نمایش، فروش هفتگی ۳۳ میلیون دلار، پیش از  فروش جهانی را ثبت کرده است که یکی از بدترین افتتاحیه‌ها برای فیلم‌های دی سی به حساب می‌آید.

پسران بد برای زندگی (Bad Boys for Life)، در هفته چهارم نمایش با فروش هفتگی۱۲ میلیون دلار و فروش جهانی ۳۳۶ میلیون دلار در جایگاه دوم قرار گرفته و صدرنشینی خود را از دست داده است.

 ۱۹۱۷ در هفتمین هفته نمایش، با فروش هفتگی ۹ میلیون دلار، فروش جهانی ۲۸۷ میلیون دلار را در کارنامه دارد و سومین  فیلم رده بندی هفتگی است.

فیلم دولیتل (Dolittle)در هفته  چهارم نمایش، با فروش هفتگی ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار، فروش جهانی ۱۵۸ میلیون دلار را ثبت کرده و در جایگاه چهارم ایستاده است.

جومانجی مرحله بعد (Jumanji:The Next Level)،  پنجمین فیلم فهرست فروش هفتگی است و در هفته هشتم نمایش، با فروش هفتگی ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار، فروش جهانی ۷۶۸ میلیون دلار را به نام خود ثبت کرده است.

پنج فیلم دوم فهرست فروش هفتگی به ترتیب از این قرار است:

جنتلمن (The Gentleman)،  در هفته سوم نمایش، با فروش هفتگی ۴ میلیون دلار و فروش جهانی ۶۰ میلیون دلار

 فیلم ترسناک هانسل و گرتل (Gretel & Hansel)، در هفته دوم نمایش فروش هفتگی ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار و فروش جهانی ۱۳ میلیون دلار

چاقوکش‌ها (Knives Out)، در هفته یازدهم نمایش، با فروش هفتگی ۲ میلیون  و ۴۰۰ هزار دلار و فروش جهانی ۲۹۹ میلیون دلار

زنان کوچک (Little Women)،   در هفته هفتم نمایش با فروش هفتگی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار و فروش جهانی ۱۷۷ میلیون دلار

جنگ ستارگان، خیزش اسکای واکر (Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker)، در هفته هشتم نمایش، با فروش هفتگی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار و فروش جهانی یک میلیارد و ۶۱ میلیون دلار

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.