شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸

روابط عمومی صندوق اعتباری هنر اعلام کرد؛

تقلیل ساعات فعالیت صندوق اعتباری هنر در دوران کرونا

صندوق اعتباری هنر

سینماپرس: روابط عمومی صندوق اعتباری هنر اعلام کرد برابر با ابلاغیه های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و بمنظورحفظ سلامت کارکنان و خانواده آنان، صندوق اعتباری هنر از تاریخ ۱۶ فروردین ماه سالجاری تا اطلاع ثانوی به صورت شیفت کاری و تا ساعت ۱۳ دایر است.

به گزارش سینماپرس، اقدامات پیشگیرانه مختلفی از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور تا کنون در صندوق اعتباری هنر اجرایی شده است از جمله فراهم نمودن اقلام بهداشتی و ضدعفونی برای جلوگیری از ابتلا همکاران به بیماری، ضدعفونی روزانه اتاق ها و محوطه صندوق، کاهش تردد همکاران و مراجعین و...

از آنجا که شکستن چرخه بیماری نیازمند کاهش تردد در سطح شهر و به حداقل رساندن ارتباطات انسانی است لذا از اعضا محترم می خواهیم از مراجعه غیر ضروری به صندوق خودداری کنند.

روند مطلوب خدمات رسانی به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور در این ایام همچون گذشته ادامه دارد و خدمات اینترنتی صندوق بدون نیاز به مراجعه حضوری ارائه می شود. از تاریخ ۱۶ فروردین ماه سال جاری تا زمان اعلام مصوبه بعدی ستاد ملی مدیریت کرونا یک سوم همکاران به صورت چرخشی در محل کار حضور دارند و بقیه همکاران به صورت دورکاری ارائه خدمت می کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.