سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴

همزمانی عجیب پخش فیلم‌فارسی با پایتخت از شبکه من‌وتو؛

از ادعای انتقاد کارگردان تا واقعیت حمایت شبکه های معاند از «پایتخت»

سیروس مقدم در دیدار رئیس مجلس با رئیس صداوسیما و جمعی از کارگردانان

سینماپرس: با بررسی آرشیو سایت شبکه من و تو توسط خبرنگار فارس مشخص شد که اتفاق عجیب پخش همزمان فیلم‌فارسی مربوطه از شبکه من‌وتو با پایتخت واقعاً رخ داده است. اتفاقی که به سختی می‌توان پذیرفت «غیر عمدی» و بدون هماهنگی و اطلاع مدیران شبکه ضدانقلابی «من و تو» از سکانس پایانی سریال پایتخت، پیش از پخش آن در رسانه ملی بوده باشد.

به گزارش سینماپرس، شبکه ضدانقلاب من و تو روز جمعه ۱۵ فروردین‌ماه ساعاتی پیش از پخش قسمت آخر سریال پایتخت از شبکه اول سیما، یکی از همان فیلم‌های مستهجنی که در این قسمت از سریال پایتخت از آن تقلید شده بود را پخش کرده است.

این خبر را یکی از مخاطبان فارس من از طریق این سامانه برای این خبرگزاری ارسال کرده بود. این مخاطب در خبر همزمانی عجیب پخش فیلم‌فارسی با پایتخت در شبکه من‌وتو ارسالی خود گفته بود: «شبکه ضدانقلاب من‌وتو ظهر همون روز جمعه که قرار بود قسمت آخر سریال پایتخت پخش بشه، فیلم مستهجن همسفر با بازی بهروز وثوقی و گوگوش رو پخش کرده. همون فیلمی که سکانس موتورسواری رحمت و نامزدش از روی اون تقلید شده بود. شما خبر داشتید؟ این موضوع رو بررسی کردید؟ واقعا باور کنیم کاملا اتفاقی بوده؟ هیچ هماهنگی بین عوامل سریال و اون شبکه نبوده!؟»

اشاره این مخاطب به سکانس‌هایی از قسمت پایانی فصل ششم سریال پایتخت است که با حواشی و انتقادات فراوانی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها مواجه شد.

با بررسی آرشیو سایت شبکه من و تو تمشخص شد که این اتفاق عجیب واقعاً رخ داده است. اتفاقی که به سختی می‌توان پذیرفت «غیر عمدی» و بدون هماهنگی و اطلاع مدیران شبکه ضدانقلابی «من و تو» از سکانس پایانی سریال پایتخت، پیش از پخش آن در رسانه ملی بوده باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.