یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴

پیام «عنایت بخشی» به مناسبت روز جهانی بازیگر؛

بازیگری تلاش بی وقفه و رنج طولانی می‌طلبد

عنایت بخشی در اختتامیه نخستین جشنواره تولیدات تلویزیونی جام جم

سینماپرس: بازیگر سریال تلویزیونی «امام علی (ع)» گفت: توصیه من به جوانان ادامه راه بزرگان است، امیدوارم برای بازیگری تلاش کنند، درس بخوانند و تمرین کنند زیرا تنها راه درست همین است، بازیگری تلاش بی وقفه و رنج طولانی می‌طلبد.

به گزارش سینماپرس، عنایت بخشی بازیگر پیشکسوت سینما در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به فرارسیدن روز ملی بازیگر گفت: به نوبه خود این روز را به تمامی همکاران عزیز خودم که سالها بی دریغ برای شاد کردن دل مردم تلاش کرده‌اند، تبریک می‌گویم.  

وی در همین راستا ادامه داد: بازیگری برای من امری تمام نشدنی است، مثل روز اول و مثل برداشت اولی که جلوی دوربین رفتم، در این سن نیز همان شوق و استرس و هیجان را دارم، برای من هیچ وقت بازیگری و جلوی دوربین رفتن کهنه نمی‌شود.

این بازیگر پیشکسوت توصیه خود به بازیگران جوان را اینگونه تشریح کرد: توصیه من به جوانان ادامه راه بزرگان است، امیدوارم برای بازیگری تلاش کنند، درس بخوانند و تمرین کنند زیرا تنها راه درست همین است، بازیگری تلاش بی وقفه و رنج طولانی می‌طلبد.  

وی با اشاره به تعطیلی پروژه‌های سینما و تلویزیون در پی شیوع کرونا اذعان کرد: آرزوی من در ابتدا سلامتی بازیگران است، امیدوارم هیچ کدام از مردم سرزمینم و مخصوصاً دوستان عزیز بازیگرم هیچگاه در بستر بیماری نباشند.

بخشی خاطرنشان کرد: بعد از شیوع کرونا اکثر بازیگران بیکار شدند، آرزو می‌کنم در ادامه سال پرکار باشند، امیدوارم این بیماری هر چه سریعتر ریشه کن شود و بازیگران بتوانند جلوی دوربین بروند، فارغ از بحث معیشت تمامی زندگی یک بازیگر بازی کردن است و مطمئن باشید تمامی بازیگران از این وقفه سه ماهه بسیار غمگین هستند.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.